Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Sťahuj Zákon o zdravotnom poistení

Súbor:580-2004-150918.doc
Veľkosť:539,65 kB
Stiahnuto:9132
Zákon č. 580/2004 Z. z. o zdravotnom poistení

logo.jpgTento zákon v aktuálnom znení vám prináša Systém ASPI  – najpoužívanejší právny systém v Slovenskej republike, ktorý obsahuje komplexné právne informácie zo všetkých odborov práva, so všetkými potrebnými súvislostiami. Kvalitná užívateľská podpora.

Ďalšie zákony, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť z našich stránok, nájdete v zozname zákonov

Aktuálne články Finance.sk

Rebríček najlepších škôl na Slovensku podľa INEKO

23.09.2016

Hľadáte vhodnú školu pre vaše dieťa a neviete si vybrať spomedzi všetkých možností? Alebo máte doma žiaka, ktorý chodí do školy a radi by ste vedeli viac o výsledkoch jej žiakov? Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) aktualizoval rebríček najlepších škôl na území Slovenska. Môže vám pomôcť napríklad aj pri výbere správnej školy pre vašu ratolesť.

Osobný bankrot – pre koho je určený a ako ho vyhlásiť?

22.09.2016

Aj fyzická osoba môže vojsť do tzv. malého konkurzu a zbaviť sa tak svojich dlhov. Nie je to však pre každého a už vôbec to nie je zadarmo.

Koľko môže zarobiť študent, aby nebol povinný platiť odvody

21.09.2016

Kedysi boli podmienky na privyrobenie študentov lepšie, dnes už musia platiť aj sociálne odvody. Každý brigádnik je totiž povinný prispievať zo svojej mzdy do systému sociálneho poistenia. Dá sa tomuto príspevku vyhnúť?

Ako získať hypotéku lacnejšie

20.09.2016

Premýšľate nad vlastným bývaním a rovnako ako väčšina mladých ľudí musíte banku žiadať o hypotéku? Ak nemáte viac ako 35 rokov, môžete získať zníženie úrokovej sadzby až o 3 %. A to sa oplatí!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama