Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Zoznam volných živností

Súbor:zoznam_volne_zivnosti.pdf
Veľkosť:285,78 kB
Stiahnuto:20542
Voľné živnosti sú živnosti, ktoré nie sú uvedené v prílohách č. 1 a 2 a ich označenie nezodpovedá obsahu živností uvedených v týchto prílohách.

Ministerstvo vnútra zverejňuje zoznam odporúčaných označení najčastejšie používaných voľných živností a ich obsahové vymedzenie.

Druhy živností a zoznamy ďalších druhov živností

Aktuálne články Finance.sk

Koľko stojí vlastné EČV resp. „ešpézetka“

22.07.2016

Mnohým vodičom nezáleží na tom, aké evidenčné číslo vozidla majú. A potom je tu skupinka vodičov, ktorí si na to potrpia. Koľko vlastné stojí vydanie voliteľných alebo tzv. zlatých EČV?

Cez prázdniny môžu žiadať hypotéku pre mladých len žiadatelia s nižším príjmom

21.07.2016

Keďže sa hranica príjmov, ktoré môžu žiadatelia hypotéky pre mladých dosiahnuť, mení každý kvartál, práve v období letných prázdnin dosahuje nižšiu úroveň.

Pokuty na Slovensku 2016: ktoré sú najčastejšie a aká je ich výška

21.07.2016

Cestné kontroly a pokuty nie sú téma, ktorú by šoféri obľubovali. Tí, ktorí štátny rozpočet Slovenska pravidelne dotujú touto formou by o tom vedeli rozprávať. Zhrnuli sme pre vás, ktoré pokuty Slováci najčastejšie platia a aká je ich aktuálna výška.

Povinná výbava bicyklov v roku 2016 na Slovensku

20.07.2016

Pri jazde na bicykli treba dodržiavať určité pravidlá. Nielen preto, aby sme sa vyhli pokute, ale najmä z hľadiska bezpečnosti, aby sa výlet na bicykli neskončil tragicky. Čo musí mať bicykel v povinnej výbave a čo všetko sa odporúča v nej mať? Prinášame vám aktuálny prehľad povinnej výbavy pre cyklistov.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama