Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Sťahuj Zákonník práce

Súbor:311-2001-150918.doc
Veľkosť:790,53 kB
Stiahnuto:36402
Zákon č. 311/2001 Z. z. o zákonník práce

logo.jpgTento zákon v aktuálnom znení vám prináša Systém ASPI  – najpoužívanejší právny systém v Slovenskej republike, ktorý obsahuje komplexné právne informácie zo všetkých odborov práva, so všetkými potrebnými súvislostiami. Kvalitná užívateľská podpora.

Ďalšie zákony, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť z našich stránok, nájdete v zozname zákonov

Aktuálne články Finance.sk

Doba trvania pracovného pomeru – ako predĺžiť dobu určitú na dobu neurčitú?

29.06.2016

Pracovný pomer na dobu neurčitú ponúka garanciu stáleho príjmu; istota pravidelného zárobku hrá významnú úlohu aj pri získavaní rôznych úverov či pôžičiek. Čo robiť, aby sa doba určitá zmenila na dobu neurčitú?

Chcem vyradiť auto z evidencie. Ako mám postupovať?

29.06.2016

Vlastníte automobil, ktorý už neplánujete používať? Čo s ním a akým spôsobom ho možno odhlásiť? V minulosti problematický úkon možno dnes vyriešiť jednoducho - zaplatením poplatku do Enviromentálneho fondu. 

Ako šikovne prepísať auto – najčastejšie prípady

28.06.2016

Predali ste svoje auto a potrebujete ho odhlásiť resp. prepísať na inú osobu? Kúpili ste jazdenku a potrebujete ju prepísať na seba? Presťahovali ste sa do iného okresu? Potom práve pre vás sú venované nasledujúce riadky. Pozreli sme sa na to, aké doklady budete potrebovať a koľko peňazí miniete na prepis vozidla.

Povinnosti konateľa spoločnosti s ručením obmedzeným

28.06.2016

Konateľ zastáva v spoločnosti s ručením obmedzeným dôležitú úlohu. Pri výkone svojej funkcie musí brať do úvahy jednotlivé povinnosti, ktoré mu zveruje nielen zákon, ale aj spoločenská zmluva, či stanovy.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama