Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Sťahuj Zákon o bankách

Súbor:483-2001-150918.doc
Veľkosť:1,36 MB
Stiahnuto:8767
Zákon č. 483/2001 Z. z. o bankách

logo.jpgTento zákon v aktuálnom znení vám prináša Systém ASPI – najpoužívanejší právny systém v Slovenskej republike, ktorý obsahuje komplexné právne informácie zo všetkých odborov práva, so všetkými potrebnými súvislostiami. Kvalitná užívateľská podpora.

Ďalšie zákony, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť z našich stránok, nájdete v zozname zákonov

Aktuálne články Finance.sk

Budete na dôchodku starý, chudobný a chorý?

28.07.2016

Áno, takto môžete dopadnúť, keď sa necháte iba unášať vplyvom politických rozhodnutí, marketingových ťahov finančných inštitúcií, neodbornosťou finančných „poradcov“ a poisťovákov a ich zavádzajúcimi praktikami.

Koľko trvá a stojí bankový prevod peňazí do zahraničia

28.07.2016

Prevod do zahraničia je zväčša drahší ako tuzemský a trvá aj dlhšiu dobu. Čas síce neskrátite, ale niektoré náklady môžete skresať. Povieme vám, ako na to.

Dlhuje vám niekto peniaze? Zarobte na tom!

27.07.2016

Sú vaši dlžníci v omeškaní s vrátením záväzkov? Musíte ich neustále upomínať, aby ste sa dostali k svojim peniazom? Nezúfajte - na neplatičoch sa dá aj zarobiť.

Koľko stojí zmena splátkového kalendára

27.07.2016

Žiť na dlh nie je na Slovensku nič nezvyčajné. Napokon aj samotný štát si na svoje fungovanie požičiava. Ale späť k bežným občanom: čo sa stane ak si vezmete úver alebo hypotéku a nestíhate ich splácať načas alebo ste prišli o svoj príjem a potrebujete predĺžiť ich splatnosť? Zmeníte si po dohode s bankou alebo iným finančným ústavom splátkový kalendár. Ale zadarmo to nebude!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama