Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Sťahuj Zákon o povinnom zmluvnom poistení

Súbor:381-01-150918.doc
Veľkosť:239,62 kB
Stiahnuto:2742
Zákon č. 381/2001 Z. z. o povinnom zmluvnom poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla

logo.jpgTento zákon v aktuálnom znení vám prináša Systém ASPI – najpoužívanejší právny systém v Slovenskej republike, ktorý obsahuje komplexné právne informácie zo všetkých odborov práva, so všetkými potrebnými súvislostiami. Kvalitná užívateľská podpora.

Ďalšie zákony, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť z našich stránok, nájdete v zozname zákonov

Aktuálne články Finance.sk

Koľko stojí vlastné EČV resp. „ešpézetka“

22.07.2016

Mnohým vodičom nezáleží na tom, aké evidenčné číslo vozidla majú. A potom je tu skupinka vodičov, ktorí si na to potrpia. Koľko vlastné stojí vydanie voliteľných alebo tzv. zlatých EČV?

Cez prázdniny môžu žiadať hypotéku pre mladých len žiadatelia s nižším príjmom

21.07.2016

Keďže sa hranica príjmov, ktoré môžu žiadatelia hypotéky pre mladých dosiahnuť, mení každý kvartál, práve v období letných prázdnin dosahuje nižšiu úroveň.

Pokuty na Slovensku 2016: ktoré sú najčastejšie a aká je ich výška

21.07.2016

Cestné kontroly a pokuty nie sú téma, ktorú by šoféri obľubovali. Tí, ktorí štátny rozpočet Slovenska pravidelne dotujú touto formou by o tom vedeli rozprávať. Zhrnuli sme pre vás, ktoré pokuty Slováci najčastejšie platia a aká je ich aktuálna výška.

Povinná výbava bicyklov v roku 2016 na Slovensku

20.07.2016

Pri jazde na bicykli treba dodržiavať určité pravidlá. Nielen preto, aby sme sa vyhli pokute, ale najmä z hľadiska bezpečnosti, aby sa výlet na bicykli neskončil tragicky. Čo musí mať bicykel v povinnej výbave a čo všetko sa odporúča v nej mať? Prinášame vám aktuálny prehľad povinnej výbavy pre cyklistov.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama