Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Sťahuj Zákon o účtovníctve

Súbor:431-2002-150918.doc
Veľkosť:380,93 kB
Stiahnuto:16952
Zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve

logo.jpgTento zákon v aktuálnom znení vám prináša Systém ASPI – najpoužívanejší právny systém v Slovenskej republike, ktorý obsahuje komplexné právne informácie zo všetkých odborov práva, so všetkými potrebnými súvislostiami. Kvalitná užívateľská podpora.

Ďalšie zákony, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť z našich stránok, nájdete v zozname zákonov

Aktuálne články Finance.sk

5 tipov, ako nemať starosti s peniazmi na dovolenke

24.06.2016

Dovolenka je čas, kedy chceme mať čo najmenej starostí. Aby ste si tento čas užili v pohode, prinášame vám rady, ako čo najefektívnejšie vyberať hotovosť, či vyriešiť prípadnú stratu alebo krádež karty.

Ako na motivačný list

23.06.2016

Okrem životopisu sa dnes už motivačný list pomaly ale isto stáva neoddeliteľnou súčasťou každej žiadosti o prácu. Poradíme vám, ako motivačný list správne napísať a na čo by ste pri jeho tvorbe nemali zabudnúť.

Ako na životopis alebo CV krok za krokom

22.06.2016

Hľadáte svoje prvé zamestnanie alebo ste sa rozhodli zmeniť súčasné? V oboch prípadoch sa nezaobídete bez správne napísaného štruktúrovaného životopisu, ktorý vám otvorí cestu k pracovnému pohovoru. V nasledujúcom texte vám poradíme, ako napísať životopis.

Bageterie Boulevard: Zdravý fastfood

20.06.2016

"Chceme ľuďom priniesť inú formu rýchleho stravovania, chceme im ukázať, že sa dá najesť rýchlo, ale i zdravo a kvalitne," hovorí riaditeľka rozvoja a franšízingu českého reťazca Bageterie Boulevard Markéta Krejčíková.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama