Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Energy

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
Light Sweet Crude Oil93,3693,3594,3593,860,55 
RBOB Gasoline2,752,752,782,760,49 
Heating Oil2,842,842,862,840,26 
Henry Hub Natural Gas3,943,903,983,91-0,66 

Industrial

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
Cotton No.266,1165,8366,9566,891,12 
Lumber Random Length350,30345,40352,00346,60-1,79 

Metal

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
Platinum1 417,201 413,501 427,801 419,600,08 
Copper323,80320,55323,90321,25-0,76 
Palladium891,10885,00892,10890,15-0,15 
Gold1 277,401 275,701 291,901 285,200,49 
Silver19,4019,3819,7419,460,14 

Zdroj údajov: Colosseum

Food

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
Cocoa3 221,003 188,003 230,003 216,000,78 
Coffee C - Arabica188,00187,80198,00197,450,15 
Orange Juice (FCOJ)144,00143,60153,25151,60-1,91 
Sugar No.1115,4015,3515,7515,71-1,75 
Coffee Robusta1 996,001 992,002 030,002 027,000,00 

Grain / Oilseed

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
Corn366,50361,75368,25365,00-0,68 
Wheat553,50546,75558,00556,500,36 
Soybeans1 027,251 019,751 030,501 028,00-0,12 
Soybean Oil32,9032,6733,2033,170,64 
Soybean Meal343,00340,50344,80343,50-0,06 
Oats351,25342,00353,00344,75-1,92 
Canola418,00418,00424,90423,400,74 

Livestock

NázevOtevírací kurzMinimumMaximumZávěrMěsíc dodáníZměna %Graf
Feeder Cattle211,58211,25213,35212,48OCT 140,34 
Frozen Pork Bellies93,1892,9095,4395,10OCT 141,77 
Lean Hogs93,1892,9095,4395,10OCT 141,77 
Live Cattle147,95147,90149,03148,25OCT 140,07 

Zdroj údajov: Colosseum

Bonds & Interest rates

NázevOtevírací kurzMinimumMaximumZávěrMěsíc dodáníZměna %Graf
Eurodollar98,9798,9799,0098,98DEC 150,01 
Euro Schatz110,83110,77110,83110,78SEP 140,06 
Euro Bobl129,19129,06129,20129,08SEP 140,18 
Euro Bund150,90150,76151,03150,82SEP 140,31 
Three Month Euro (EURIBOR)99,8699,8599,8699,85SEP 14-0,01 
10 Year U.S. T-Note125,98125,94126,20126,03SEP 140,06 
2 Year Note109,77109,77109,81109,80SEP 140,02 
5 Year U.S. T-Note119,39119,38119,52119,47SEP 140,08 
30 Year U.S. T-Bond140,78140,38141,06140,53SEP 14-0,13 
Three Month Euro Swiss (Euroswiss)99,9999,9899,9999,99SEP 140,00 

Zdroj údajov: Colosseum

Menové futures

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
U.S. Dollar Index82,6482,4882,7482,680,10 
Swiss Franc1,091,091,091,09-0,22 
Australian Dollar0,930,930,930,930,10 
British Pound1,661,651,661,65-0,19 
Canadian Dollar0,910,910,910,910,27 
Euro FX1,321,321,321,32-0,15 
Japanese Yen0,960,960,960,96-0,10 

Indexové futures

NázovOtvorenieMinimumMaximumUzatvorenieZmena %Graf
Continuous Commodity Index9 462,009 443,009 593,009 591,501,60 
NIKKEI 22515 580,0015 465,0015 620,0015 545,00-0,32 
E-mini SP 5001 994,501 992,252 002,751 998,500,18 
E-mini NASDAQ-1004 064,254 061,754 075,754 072,250,22 
DAX9 462,009 443,009 593,009 591,501,60 
E-mini Dow ($5)17 051,0017 037,0017 132,0017 097,000,24 

Zdroj dat: Colosseum

Reklama
Reklama
Reklama