Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

10 najlacnejších mobilných telefónov na trhu

Finance.sk

Ceny niektorých mobilných telefónov dosahujú stále nižšie hodnoty. Najlacnejší mobil teraz môžete mať doslova za pár eur. Porovnali sme tie absolútne najvýhodnejšie.

 
Reklama

Ceny niektorých mobilných telefónov sú na historických minimách. Ako inak by ste nazvali skutočnosť, že za mobilný telefón dnes dáte 13 eur bez zmluvy či viazanosti? Najlacnejšie mobily teda pokojne môžete mať za cenu, ktorú bežne dáte za večeru vo dvojici. Je to však za predpokladu, že si nepotrpíte na najnovšie multimediálne funkcie, pripojenie na internet cez Wi-Fi alebo GPS navigáciu.

Ak teda patríte medzi tých ľudí, ktorým stačí telefón na to, na čo bol skutočne vytvorený - hovory a SMS - toto je ideálne riešenie. Nepotrebujete sa ani viazať k žiadnemu operátorovi.

Najmä pre dôchodcov a deti

Ponuka mobilných telefónov za pár eur obsahuje najmä telefóny disponujúce základnými funkciami. Výrobcovia sa takto snažia osloviť nenáročných ľudí, akými sú deti, dôchodcovia alebo jednoducho ľudí, ktorí telefón potrebujú výlučne len hovory a SMS správy.

Nízka cena, vzhľad neurazí

Ak ste si mysleli, že za dvadsať eur zoženiete len telefón, ktorý vyzerá, že zaspal dobu, tak ste na omyle. Stretnete sa tu s množstvom dizajnovo príťažlivých kúskov. A keď prihodíte pár eur navyše, môžete k základným funkciám pridať aj niekoľko veľmi užitočných.

Výhoda základnej výbavy

Poviete si, akú môže mať výhodu vlastniť takýto telefón? Tak okrem nízkej ceny je to napríklad aj veľká výdrž batérie na jedno nabitie. Síce možno nebudete mať fotoaparát a Wi-Fi, no váš telefón vydrží pokojne nabitý aj celý týždeň!

10 najlacnejších mobilných telefónov z aktuálnej ponuky

1. Akai PHA-1880

Drží titul najlacnejší mobilný telefón. Disponuje 1,8 palcovým displejom, no má aj také funkcie ako QVGA fotoaparát 0,3 MP a Dual SIM (dve SIM karty v jednom mobilnom zariadení). Cena: 12,20 eur 

2. Alcatel OT-1016G

Telefón ponúka 1,8 "displej, FM rádio alebo napríklad praktickú integrovanou baterku. Cena od 13,23 eur.

3. Alcatel OT-1013X

Nenápadný, malý, jednoduchý, šikovný. Forma tohto telefónu s jednoduchým a prehľadným moderným dizajnom je prispôsobená jeho funkčnosti. Stojí 13,56 eur.

4.my Phone 3300

Telefón má veľké a osvetlené tlačidlá. Zámok klávesnice je jednoduchý a intuitívny. Výdrž batérie je naozaj veľká - až 11 dní. Telefón disponuje mnoho ďalšími funkciami ako Bluetooth, svietidlo, MP3 prehrávač, FM rádio, hodiny, budík, atď. Cena 18 eur.

5. NAVON Mizu BT60

Telefón Navon Mizu BT60 má klasickú konštrukciu s tlačidlovú klávesnicou a displejom 1.8" s rozlíšením QQVGA 176x120. Navon Mizu BT60 Vám umožňuje byť dostupný na dvoch telefónnych číslach zároveň. Súčasťou telefónu je fotoaparát s 0,6Mpix rozlíšením, pamäť je možné rozšíriť kartou microSD až do veľkosti 32GB. Cena 18,90 eur

6. YEZZ C21A Dual Sim

Jednoduchý len 73g vážiaci mobilný telefón, s Dual Sim (mini Sim) a 1,8" displejom. Opäť umožňuje byť dostupný na dvoch telefónnych číslach zároveň. Zvládne napríklad aj obľúbenú aplikáciu WhatsApp. Cena 19 eur.

7. Maxcom MM129

Elegantný telefón Maxcom MM129 je klasický telefón, ktorý má 1,77 palcový displej s rozlíšením 176 x 220 pixelov a je vybavený aj 0,08 Mpx fotoaparátom. Poskytuje možnosť príjmu FM rádia, prehrávanie videí alebo počúvanie hudby. Telefón tiež podporuje dual SIM a pamäťovú kartu microSD do veľkosti 16GB. Cena 19,50 eur.

8. YEZZ C23A Dual Sim

Jednoduchý len 86g vážiaci mobilný telefón, Dual Sim (mini Sim), 1,8" displej, 112 x 48.5 x 12.6 mm. Cena od 19,90 eur.

9. LG B200

Rozlíšenie 128x128 bodov 256 tisíc farieb. Kontakty, kalendár, FM rádio, LED svetlo, hlasitý odposluch. Cena od 20 eur.

10. ALCATEL OT-1054D

Ponúkne základné funkcie spolu s VGA fotoaparátom, podporou microSD kariet až do 32GB, FM rádiom a 3,5 mm Jack konektorom pre slúchadlá, vstavanú svietidlom a MP3 prehrávačom. Chráni súkromie nastavením Black listu a White listu a nenechá obťažovať nevyžiadanými telefonátmi. Cena od 21 eur.

 
 
Sdílení a tisk
   
 
Reklama