Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

10 tipov na vianočný darček pre ženu

Finance.sk

Ako vybrať ten najlepší darček pre ženu? Ideálne tak, že spojíte krásu s praktickosťou. Tu je 10 tipov, ktoré môžu pomôcť.

 
Reklama

Zamerali sme sa na tovar, ktorý je dostupný najmä na internete. Porovnali najpredávanejšie produkty pre dámy na najväčších slovenských e-shopoch. Nechajte sa inšpirovať a nakúpte vianočné darčeky s prehľadom.

1. Parfém pre dámu - parfém je dnes neodmysliteľnou súčasťou každej ženy. Vôní je toľko, že vybrať tú správnu môže byť skutočne náročné. Vyberajte teda podľa preferencii partnerky a inšpirujte sa jej predošlými vôňami. Výhodou nakupovania tohto darčeku je, že ho môžete kúpiť omnoho lacnejšie na internete, ako v kamennej predajni. Ale pozor na nepravé voňavky! Nakupujte len z overených e-shopov. Ceny kvalitnejších voňaviek sa pohybujú od 30 eur vyššie.

 

2. Starostlivosť o vlasy - vlasy sú korunou každej ženy a preto na ne každá žena nedá dopustiť. Či už to bude žehlička na vlasy alebo niečo z vlasovej kozmetiky, s týmto darčekom u žen určite zabodujete. Dobrú žehličku na vlasy kúpite v e-shopoch od 40 eur, starostlivosť v podobe kozmetiky vyjde na desiatky eur v závislosti od značky.

3. Espresso - dať si ráno lahodnú kávu z vlastného kávovaru je dnes veľmi obľúbené. Aj preto je espresso jeden z najpredávanejších darčekov vôbec. Šikovný a kvalitný kávovar kúpite už od 40 eur, ak chcete profesionálny prístroj, ktorý kávu namelie a je schopný sa sám vyčistiť, priplatíte si pár stoviek eur.

4. Fitness náradie či doplnky - frázy ako "od Nového roka začnem cvičiť" alebo "Od zajtra cvičím" poznáme všetci. Ak ale vaša partnerkači má obľubu v cvičení, kúpte jej nejaké užitočné fitness náradie, či doplnok stravy. Tento darček je veľmi praktický a cenovo nie príliš náročný. Napríklad švihadlo alebo fitness gumu kúpite už od pár eur.

5. Čítačka na elektronické knihy alebo tablet - klasika, ktorú milujú muži aj ženy. Ak vaša partnerka ešte doma nedisponujú takou hračkou ako je elektronická čítačka knižiek alebo tablet, jek srdce určite zaplesá. Je to nákladnejší darček, no vydrží roky a je príjemným spoločníkom na cesty, dovolenky či len tak "na doma". Šikovný a rýchly tablet alebo čítačku kúpite už od 99 eur.

6. Smartfón - venovať mobil alebo smartfón je dnes už takou klasikou. Pred Vianocami sa to len tak hemží ponukami od operátorov a e-shopov. Vyberajte s rozumom a kvôli smartfónu sa príliš nezadlžujte. V tejto kategórii suverénne vediet Apple iPhone s cenovkou od 400 eur.

7. Domáca pekáreň - chlieb je najobľúbenejším pokrmom našich starých rodičov a domáce pekárne sú čoraz viac obľúbenejšie. Poviete si, že je to skôr darček pre celú rodinu, no práve dámy sa v pečení chleba vyžívajú. Kvalitná domáca pekáreň, ktorá pripraví viac druhov chleba, uvarí džem a pomôže s prípravou tort a kysnutého cesta vyjde približne na 100 eur.

8. Starostlivosť o telo - kozmetika akéhokoľvek druhu je stávkou na istotu. O to viac, ak viete, čo má partnerka rada. Ženy si skrátka na dobrú kozmetiku potrpia a nikdy jej nie je dosť. Vyberajte podľa preferencii a predošlých produktov, sady kozmetiky vás vyjdu v závislosti od značky na desiatky eur, luxusnejšie aj stovky.

9. Kuchynský robot - kuchynské roboty sú výborným spoločníkom milovaných žien v kuchyni. Dokážu uľahčiť či urýchliť prácu, aby sa vám vaša drahá mohla viac venovať. Dobrý a značkový robotický pomocník do kuchyne kúpite už od 100 eur.

10. Sušička - sušička prádla je praktický spotrebič do každej domácnosti, kde sa často perie a potrebuje sa šetriť čas so schnutím bielizne. Ak je vo vašej domácnosti starostlivosť o prádlo výsadou ženy, potom jej sušička urobí obrovskú radosť. Uľahčuje prácu. Spoľahlivú sušičku kúpite zhruba od 500 eur.

 
 
Sdílení a tisk
   
 
Reklama