Buďte pánom svojich financií, nie ich otrokom

30.10.2017 | Komerčný článok, Cambridge Business School
komerčný článok


Zo všadiaľ sa na nás valia ponuky pôžičiek, hypoték najvýhodnejších úrokov či investícii, ale kto sa v tom všetkom má vyznať? Na neznalosti si rôzni finanční poradcovia robia biznis.

Myslíte si, že finančný poradca vám poradí najlepšie a zaručí vám najvýhodnejšie podmienky? Samozrejme, ale zadarmo to nebude. Tak prečo nebyť pánom svojich financií?

Každý z nás v určitom období života rieši otázku hypotéky, pôžičky, či investícii do nehnuteľností prípadne by chcel svoje finančné prostriedky vložiť na zhodnotenie do prosperujúceho podniku, či založiť si niečo vlastné. Na to aby sa tak stalo musíte prejsť množstvom informácii. To je jeden z prvých problémov. Nemáte čas, nechce sa vám je to zložité a preto si radšej zaplatíte finančného poradcu, ktorý vás odbremení, ušetrí vám čas, všetko zariadi, avšak nebude to zadarmo.

Vzdelávať sa vo financiách sa určite oplatí. Svoje o tom vie aj Cambridge Business School, kde sa dá študovať priamo MBA program Finančný management a účtovníctvo. Ak chcete mať kontrolu a prehľad vo financiách, určite čítajte ďalej.

Zamysleli ste sa nad tým prečo študovať financie? Dobrá otázka. Poďme si ju bližšie rozobrať.

MBA program Finančný manažment a účtovníctvo je profesijný vzdelávací program špeciálne navrhnutý pre manažérov, podnikateľov, finančných riaditeľov, účtovníkov a všetkých ostatných uchádzačov, ktorí sa usilujú o získanie potrebných znalostí z oblasti finančného managementu, ktoré by dopomohli danému podniku k dosiahnutiu lepšieho hospodárskeho výsledku. Študenti sa zoznámia s obecnými princípmi finančného riadenia, získajú cenné znalosti manažérskeho účtovníctva a po absolvovaní programu sa budú orientovať taktiež v daňovej oblasti. Počas ročného štúdia sa študenti oboznámia so základnými pojmami, ktoré sa týkajú financií, investícii a vynechaná nebude ani téma aktuálnej situácie na trhu.

Semináre vedú odborníci z praxe, šéfovia bánk, finančných spoločností, účtovníci a preto nie je dôvod obávať sa, že by štúdium pozostávalo iba z nudnej teórie. Čo vám za ten rok prinesie štúdium MBA? Viac ako si myslíte. Okrem vedomostí potrebných na orientáciu vo svete financií, získate uznávaný profesijný titul MBA, ktorý nielen, že potvrdzuje vaše vedomosti a zručnosti, ale otvára aj dvere k lepšej kariére, či iným kariérnym príležitostiam.

Tento MBA program nie je určený iba podnikateľom, či manažérom, ale všetkým, ktorým nie sú ich vlastné financie ukradnuté. Je však doporučené aby uchádzači o štúdium mali vysokoškolské vzdelanie.

Cambridge Business School, ktorá si právom hovorí partner na ceste za úspechom je prestížna vzdelávacia inštitúcia zameraná na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesijných vzdelávacích programoch MBA, BBA a LL.M. Tie sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú investovať do svojho osobného rozvoja a získať poznatky okamžite prenositeľné do praxe. Počas nedávnych prieskumov 96% absolventov uviedlo, že dosiahlo vďaka CBS vyššiu praktickú, ako aj teoretickú informovanosť v odbore.

Ak vás štúdium MBA zaujalo, ale financie nie sú vaša parketa, nemajte obavy. V Cambridge Business School na vás čaká široká ponuka zaujímavých MBA programov. Stačí si vybrať a naštartovať svoju kariéru hneď teraz.

Vaša najvýhodnejšia investícia je do seba a vzdelania. S ostatným vám už v Cambridge Business School pomôžu.


Články zo sekcie: komerčný článokPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.