Daňové priznanie za rok 2017: Geniálne jednoducho a lacno

20.02.2018 | Komerčný článok, mojedane.sk
komerčný článok


Ak je pre vás podávanie daňového priznania stále zdrojom stresu, zrejme ešte nepoznáte šikovnú webovú aplikáciu, ktorá z vypĺňania daňových formulárov spravila niekoľkominútovú záležitosť za pár eur.


Bez chyby

Ruku na srdce: Keď sa pri vypĺňaní daňového priznania spoliehate iba na seba, síce ušetríte, ale sotva si môžete byť istí, či máte všetko správne. Ak sa však do daňového priznania za rok 2017 pustíte online, apka vás v prípade omylu vždy upozorní na to, že niečo nie je v poriadku. A upozorní vás v súlade s platnými zákonmi, pretože jej tvorcovia okamžite reagujú na každú legislatívnu zmenu.

Bez obáv

Údaje v daňovom priznaní sú citlivá záležitosť, preto je celkom pochopiteľné, ak príslušné informácie nemáte chuť zdieľať ani s účtovníkom. Na bezpečnosť aplikácie na vyplnenie daňového priznania online sa však môžete spoľahnúť - vďaka https protokolu security a zabezpečeniu platieb prostredníctvom Trust pay. Apka dokonca ponúka možnosť stiahnuť si vyplnené priznanie a osobné údaje dopísať ručne v súkromí. Je len na vás, či si takúto alternatívu zvolíte.

Bez stresu

Koľkokrát ste si už hovorili, že si daňové priznanie nenecháte na poslednú chvíľu? Nelámte si hlavu s tým, že sa vám toto predsavzatie nedarí napĺňať a nestrácajte zbytočne čas vypĺňaním priznania na vlastnú päsť alebo čakaním na účtovníka. Vyplniť daňové priznanie 2017 za pomoci webovej aplikácie je záležitosťou niekoľkých minút, pretože celým procesom prejdete za sprievodu jednoduchých a zrozumiteľných otázok.

Bez vysokých poplatkov

Na rozdiel od účtovníckych služieb vyplnenie priznania online stojí len pár eur. Stačí uhradiť poplatok a daňové priznanie za rok 2017 máte o chvíľu v e-mailoch. Len ho vytlačíte, podpíšete a odovzdáte daňovému úradu. Navyše budete okamžite poznať výšku svojho daňového preplatku alebo nedoplatku. Webová apka je jednoducho geniálna a jediné, čo k nej potrebujete, je potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od zamestnávateľa, rodné listy vašich detí, prípadne tiež potvrdenie o platbách do 3. piliera.


Články zo sekcie: komerčný článokPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.