Operátor 4ka má novinku: paušály za 5 eur

13.03.2018 | Roland Regely, Finance.sk
Ekonomika,EU - spravodajstvo


Mobilný operátor 4ka začína od marca s predajom úplne nových paušálov s názvom SLOBODA. Najlacnejší bude stáť iba 5 eur.


Mobilný operátor 4ka začal od pondelka 5.3.2018 s predajom úplne nových paušálov s názvom SLOBODA. Najlacnejší bude stáť iba 5 EUR a ku každému novému paušálu je možné dokúpiť si aj veľké objemy dát.

„Nové portfólio je pokračovaním nášho boja za výhodné telekomunikačné služby pre ľudí na Slovensku. Vytvorili sme ho tak, aby si náš zákazník vedel jednoducho nakombinovať takú paletu služieb, akú práve potrebuje. Samozrejme, každý mesiac ten mix môže mať iný,“ vysvetlil výkonný riaditeľ SWAN Mobile, Martin Mosný, princíp zmeny.

Čo všetko obsahuje paušál za 5 eur

Najlacnejší nový paušál SLOBODA 100 prináša za päť eur 100 minút alebo SMS a k tomu 1 GB dát na celom Slovensku. Za ďalšie tri eurá ponúka SLOBODA 100+ aj 10 GB dát v sieti 4ka navyše. SLOBODA 300 znamená 300 minút alebo SMS a 1 GB dát na Slovensku. Za 3 eurá navyše dostane zákazník 15 GB dát v 4G sieti 4ky. V novom paušály SLOBODA∞ má zákazník neobmedzené volania a SMS s 1 GB dát v SR a za 3 eurá navyše dostane aj neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky. 

Všetko sú to paušály bez viazanosti

Nové paušály SLOBODA sú s automatickou obnovou, teda sa zákazníkovi obnovia z jeho kreditu na SIM karte vždy po uplynutí jedného mesiaca od jeho aktivácie alebo od poslednej automatickej obnovy. Žiadna zo služieb tradične nie je s viazanosťou. Dátový balík GIGA si je možné aktivovať samostatne, ale aj v kombinácii s novými paušálmi SLOBODA a obnoví sa ihneď po vyčerpaní dát. Klienti tak aj po minutí predplateného paušálu nemusia dátovať z kreditu.

pausal mobil 4ka

Chcete len dáta? Vyjde vás to minimálne 12 eur

Pre tých, ktorí hľadajú čisto dátové služby ponúka 4ka nový paušál SLOBODA DÁTA za 12 EUR, ktorý obsahuje neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky a 1 GB dát na celom Slovensku.

Samozrejme k programom je možné dokúpiť aj samostatne väčšie objemy dát za jednotkovú cenu 3 eurá mesačne. Tieto dáta však budú dostupné len v sieti 4ky. Takto upravené paušály operátor označuje ako SLOBODA+.

Najdrahší paušál stojí 17 eur

Najvyšším paušálom bude za 17 eur program SLOBODA ∞, ktorý poskytuje nekonečné volania do všetkých sietí na Slovensku a rovnako, ako ostatné programy v ponuke 1 GB dát.

4 centy za minútu zostávajú

Aj po týchto zmenách ostávajú v platnosti výhodné jednotkové ceny: 4 centy za minútu volania/SMS a 1 cent za 1 MB, rovnako na celom Slovensku aj v EÚ. Nové paušály SLOBODA si zákazníci môžu aktivovať cez zákaznícku Moju zónu na 4ka.sk, zaslaním aktivačného príkazu SMS na číslo 950 alebo na každej pobočke Slovenskej pošty, v SWAN CENTRÁCH a v špecializo­vaných sieťach Digitall a mobilonline.sk.

Porovnanie priamo na stránke

Ak si chcete overiť, či by sa vám oplatil prechod k operátorovi 4ka, viete tak urobiť priamo na stránke operátora. Má špeciálnu kalkulačku úspor, kde si viete navoliť všetkých operátorov na Slovensku.Pomohol vám tento obsah? Dajte mu hodnotenie:

Priemerné hodnotenie: 3.5
Hlasované: 1 krát 5 0.5Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.