S kreditkou začína dovolenka už na letisku

26.06.2018 | Komerčný článok, VÚB Banka
komerčný článok


Kreditná karta Mastercard World od VÚB Banky sprístupňuje pohodlie VIP letiskových salónikov.


Konečne sa cestuje na vytúženú dovolenku! Ale stráviť prvé hodiny zaslúženého relaxu čakaním v preplnenej hale letiska, nie je príjemné. Vďaka kreditnej karte Mastercard World od VÚB Banky však môžete pohodlne sedieť, vyberať si z dobrých jedál a nápojov a surfovať na počítači, prípadne relaxovať. Kreditná karta vo vrecku znamená veľa výhod - lacnejšie nákupy aj ceny v reštauráciách a hoteloch, komplexné cestovné poistenie pre seba aj 5 spolucestujúcich. Zaslúženú dovolenku, či výlet do sveta s kreditnou kartou Mastercard World si užijete. Je to jediná „zlatá“ karta, ktorá získala dva roky po sebe ocenenie Zlatá minca v kategórii Kreditné karty.

Cestujte ako VIP

Ak máte VÚB Mastercard World patríte medzi šťastných, ktorí majú zvýhodnené čakanie na lietadlo. Karta je kľúčom pre vstup do viac ako 750 letiskových salónikov na 300 letiskách sveta. V rámci služieb LoungeKey Airport Lounge Access Program čakáte na let v príjemnom nepreplnenom pohodlnom priestore, občerstvíte sa jedlom, nápojmi, zákuskami či ovocím. K dispozícií je aj Wi-Fi, denná tlač, magazíny, TV či sprcha.

Návštevy v letiskových VIP salónikoch na letiskách v Prahe, vo Viedni aj vo vynovenom salóniku na letisku v Bratislave má držiteľ karty zdarma.

Nákupy sú výhodnejšie

Nákupy počas dovolenky sú lacnejšie, kreditná karta Mastercard World vám vracia od 0,5 do 2 % z hodnoty každého nákupu späť, podľa toho či platíte večeru, hotel alebo nákup v kamennom, či virtuálnom obchode. Výhodou je, že nemíňate peniaze z vlastného účtu, ale používate prostriedky banky. Až na 43 dní máte peniaze na bezhotovostné nákupy k dispozícii bezúročne.

Ďalšie zľavy aj kupóny s mnohými výhodami podľa počtu realizovaných transakcií získate s vernostným programom Mastercard Priceless Special.

Cestovať stačí naľahko – vašu kreditku akceptujú v 210 krajinách

Chorvátsko, Grécko, Turecko alebo exotickejšie destinácie? Mastercard World sa vám osvedčí v ktorejkoľvek z 210 krajín sveta, akceptujú ju milióny obchodníkov. Karta vám uľahčí život - pri požičaní auta, pri objavovaní nových športových možností, či pri rezerváciách hotelov je často štandardne požadovanou zárukou. Ak kreditkou zaplatíte mesačne aspoň 500 eur, poplatok za kartu neplatíte.


Články zo sekcie: komerčný článokPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.