Zabudli ste si doma kartu? Žiadny problém, s VÚB vám stačí mobil

11.12.2018 | Komerčný článok, VÚB banka
komerčný článok


Výber z bankomatu aj bez platobnej karty, zaslanie peňazí priateľom aj ak nepoznáte ich číslo účtu. Obsluha vlastných financií kedykoľvek si spomeniete a kdekoľvek sa nachádzate.


Toto všetko môže byť realitou, ak si do svojho mobilného telefónu nainštalujete Mobil banking VÚB. Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android aj iOS.

Do mesta naľahko

Najnovšie do aplikácie pribudla skvelá vec. Ak sa vyberiete von s priateľmi naľahko, či v rýchlosti schmatnete len telefón a kľúče, môžete si pokojne vybrať peniaze z bankomatu aj bez karty, priamo cez aplikáciu Mobil banking. Stačí, ak si v mobilnej aplikácii vygenerujete jednorazový kód, ktorý následne prepíšete do bankomatu VÚB a zvolíte si požadovanú sumu. Limit na jeden výber z bankomatu prostredníctvom mobilu je 200 euro a maximálny počet vygenerovaných kódov je 5 za deň.

Platba na telefónne číslo

V prípade, že nechcete vyberať hotovosť, ale potrebujete poslať kamarátovi peniaze za obed či pivo, môžete tak urobiť pohodlne a rýchlo ešte pred prihlásením sa do aplikácie. Nemusíte dokonca poznať ani jeho číslo účtu, peniaze mu pošlete prostredníctvom služby Viamo na telefónne číslo. To si jednoducho vyhľadáte vo svojich kontaktoch, zadáte sumu, potvrdíte ju PINom a je to.

Nový produkt

V aplikácii nájdete aj sekciu s názvom nový produkt. V rámci tejto sekcie máte k dispozícii katalóg produktov VÚB banky a môžete si vybrať produkt podľa svojich aktuálnych potrieb. V prípade, že prejavíte o produkt záujem, pracovníci VÚB vás budú kontaktovať. Ak je možné online zriadenie produktu, tak budete mať automaticky k dispozícii aj takúto možnosť.

Zmeňte si aplikáciu podľa vlastných potrieb

V mobilnej aplikácii je navyše možné pridať si fotografiu do osobného profilu, ktorú si môžete podľa potreby meniť. Priamo v aplikácii si môžete zmeniť aj svoje kontaktné údaje ako je telefónne číslo alebo emailová adresa.

Mobilná aplikácia Mobil Banking od VÚB je dlhodobo hodnotená ako jedna z najlepších bankových aplikácií na Slovensku. Banka ju pravidelne vylepšuje a upravuje podľa želaní zákazníkov, ktoré neustále monitoruje. Ak ju ešte vo svojom mobilnom telefóne nemáte, určite si ju vyskúšajte. Jej inštalácia a používanie je skutočne jednoduché a vy budete môcť tráviť predvianočný čas podľa vlastných predstáv.


Články zo sekcie: komerčný článokPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.