Nakupujte rozumne a ušetríte stovky eur mesačne

18.03.2019 | Komerčný článok, FUTURINO
komerčný článok


Nákupmi v zľavách možno výrazne ušetriť na potravinách, oblečenie, drogériu, nábytku a pod., Ak prispôsobíte svoje nákupy trendom, ku ktorým vo zľavových akciách dochádza, stlačíte sumy z nákupných lístkov ešte o poriadny kus nižšie!


Ani zľavy nie sú statické a postupne sa vyvíjajú. Bez väčšieho úsilia môžete začať využívať 2 opakujúce sa trendy letákových akcií, ktoré vám pomôžu ušetriť ešte viac.

1. Meniace sa obsah letákových akcií

V priebehu roka sa mení štruktúra produktov ponúkaných v letákových akciách. Obchodníci sa takto snažia maximálne využiť predajov sezónneho tovaru. Na jar nakúpite výhodnejšie bytové doplnky, potreby pre záhradkárov, športové potreby a pod., S blížiacim sa letom v letákových akciách budú pribúdať ponuky na opaľovaciu kozmetiku, starostlivosť o pleť, grilovacie omáčky, marinované mäso, cestovné potreby a pod. Na jeseň potom prichádzajú na rad vitamíny, sladkosti, alkohol a pod., v zime potom zvýhodnené balíčky tovar, alkohol, kvalitnejšie kozmetika, sladkosti.

Správnym načasovaním nákupu tovaru z jednotlivých kategórií nielenže ušetríte, ale zároveň si budete môcť vyberať zo širšej ponuky.

2. Zmeny vo výške zliav

Rovnako ako sa v priebehu roka mení tovar ponúkaný v letákových akciách, líšia sa aj jeho cena, resp. výška zľavy. To platí aj pre "bežné" produkty, ako sú napr. Coca Cola, Kofola, čokoláda Študentská pečať, fľaškové pivo značiek Gambrinus, Staropramen aj tak sezónneho tovaru typu školské potreby, čerstvé ovocie a zelenina, potreby pre cyklistov, motoristov pod.

Tým, že si počkáte na obdobie, keď ceny konkrétneho tovaru klesnú na úplné minimum, ušetríte počas roka ďalšie stovky eur.

Zlacnene.sk - užitočný pomocník pre nákupy v akciách

Aby ste si ľahko udržiavali orientáciu v letákových akciách, je tu pre vás web Zlacnene.sk, ktorý pravidelne aktualizuje zoznam akčných ponúk desiatok predajcov pôsobiacich po celom Slovensku. Každý deň tu nájdete tisíce zliav tovaru z mnohých kategórií, napr.

  •  potraviny: ovocie, zelenina, údeniny, mliečne výrobky, vajcia, pečivo a pod.,
  •  drogéria: čistiace prostriedky, pracie prostriedky, toaletný papier, plienky a pod.,
  •  elektronika: televízia, fotoaparáty, mobilné telefóny, počítače, tlačiarne, chladničky, vysávače a pod.,
  •  potreby pre dom a záhradu: sedacie súpravy, stoličky, stoly, koberce, záhradná technika a pod.,
  •  textil, šport a voľný čas: obuv, batohy, športové vybavenie, dámske oblečenie, pánske oblečenie, detské oblečenie a pod.

Informácie o akčných ponukách sú vám k dispozícii v podobe:

  •  náhľadov na elektronické letáky (pozri aktuálny leták Kaufland ),
  •  výpisu zlacneného tovaru triedeného do tematických kategórií,
  •  e-mailového upozornenia z funkcie Strážca zliav,
  •  informácií o zľavách vo funkcii Nákupný zoznam.

 

Ukážka náhľadu na elektronický akciový leták

Zlacnene.sk navštevujú pravidelne stovky tisíc užívateľov, ktorí tu čerpajú informácie o aktuálnych akčných ponukách či nákupnú inšpiráciu. Pridajte sa k nim aj vy, spočítajte si, koľko euro môžete ušetriť už na vašom zajtrajšom nákupe.


Články zo sekcie: komerčný článokPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.