Robte dobré finančné rozhodnutia vďaka štúdiu MBA

09.09.2019 | Komerčný článok, ESBM
komerčný článok


Schopnosť správne sa finančne rozhodovať je nevyhnutná pre každého manažéra a podnikateľa. Ak chcete, aby bol váš biznis konkurencieschopný a plnil stanovené finančné ciele, musíte dobre ovládať princípy finančného rozhodovania.


To vás dokážu v rámci 1 ročného štúdia MBA naučiť profesionálni lektori na European School of Business & Management (v skratke ESBM).

MBA Ekonomika a finančný management

ESBM je inštitúcia poskytujúca vzdelávanie v manažérskych programoch MBA, DBA a LLM. Ponúka viac ako 20 špecializácií v rôznych oblastiach, z toho aj program MBA Ekonomika a finančný manažment, ktorý sa zameriava na rozvoj finančných zručností. Medzi jeho lektorov patrí napr. Ing. Jiří Tuvora, Ph.D., aktuálne statutory director investičného fondu SOLIDEUS, ktorý okrem iného pôsobil v skupine PPF, kde mal na starosti penetráciu Českej poisťovne na nové trhy do Kazachstanu a Bieloruska. Ďalej tiež Ing. Petra Jílková, Ph.D., ktorá desať rokov pracovala ako produktová manažérka v Komerčnej banke a zúčastnila sa projektu zavedenia čipovej technológie na platobné karty Visa a MasterCard v Českej republike. Títo a ďalší odborníci vás v programe prevedú princípmi finančného riadenia, strategického a operatívneho plánovania, ale aj problematikou cash flow, merania výkonnosti podniku alebo účtovníctvom pre podnikateľov.

Štúdium môžete zahájiť kedykoľvek a odkiaľkoľvek

K štúdiu sa môžete prihlásiť kedykoľvek v priebehu roka a začať študovať prakticky okamžite. K dispozícii budete mať moderný e-learningový systém, čiže študentskú sekciu, kde nájdete študijné materiály ku každému vzdelávaciemu modulu, informačné dokumenty k štúdiu a mnoho ďalšieho. Prostredníctvom systému môžete okrem iného konzultovať s lektormi o svojej prakticky zameranej seminárnej práce a prípadové štúdie svojej firmy. Okrem štúdia sa v rámci študentskej sekcie môžete zúčastniť seminárov (4 za celé štúdium, vždy v sobotňajšom termíne). Najbližšie prezenčné stretnutie MBA základného bloku prebehne 19. 10. 2019.


 
V ponuke sú aj programy investičného manažmentu, poisťovníctva alebo bankovníctva. Ak vás zaujíma finančná problematika, ale hodil by sa vám hlbší pohľad do niektorého z nefinančných odborov, v ktorom pôsobíte, môžete si zvoliť napr. Manažment zdravotníctva či leadership, a venovať sa finančnej problematike v rámci voliteľného bloku štúdia.

Navyše získate odborné workshopy zadarmo

Nespornou výhodou štúdia na ESBM je tiež široká škála bonusových workshopov, na ktorých sa môžete zadarmo zúčastniť a za ktoré by ste inak v komerčných vzdelávacích spoločnostiach zaplatili tisíce eur. Konajú sa spravidla raz do mesiaca a jedná sa napr. o témy ako emočná inteligencia, time management, obrana proti manipulácii, účinná komunikácia a mnohé ďalšie. Pozrite sa na ponuku chystaných workshopov MBA alebo sa rovno prihláste k štúdiu MBA.


Články zo sekcie: komerčný článokPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.