Potrebujete predávať online? Vybavte si to z domu

25.04.2020 | Komerčný článok, Slovenská sporiteľňa
komerčný článok


Kvôli koronavírusu prestali ľudia navštevovať obchody. Počet platieb v obchodoch klesol v marci medziročne o takmer 90 % a nákupy sa presunuli na web. Mnohé firmy  vedia ako dodať tovar či službu, ale zákazníci im nemajú ako zaplatiť, lebo nemajú platobné terminály či brány, e-shope nehovoriac.


Máte kamennú predajňu s čerpadlami, hadicami či radiátormi, ale cez internet nepredávate. Kvôli koronavírusu ale bez takého predaja neprežijete. Svoj tovar viete poslať poštou či kuriérom, ale čo s platením? Alebo organizujete vzdelávacie semináre a doteraz ste brali len platby v hotovosti. Zrušíte firmu, ale prejdete na online vzdelávanie a umožníte svojim študentom platiť kartou? Oba problémy sú skutočnými príbehmi slovenských firiem a v oboch prípadoch mali vytvorenú platobnú bránu za pár dní. Stačilo osloviť Slovenskú sporiteľňu.

„Sme najväčšou retailovou a digitálnou bankou na Slovensku. Zároveň sme bankou aj pre podnikanie a biznis. Našim cieľom v týchto náročných dňoch je pomôcť firmám a podnikateľom znovu naštartovať ich podnikanie a zachrániť ich príjmy vďaka online predaju a bezhotovostnému plateniu. Som preto rada, že sme spolu s našim partnerom Global Payments pripravili niekoľko užitočných e-riešení pre firmy aj podnikateľov, ktoré im pomôžu aj dnes predávať,“ vraví Martina Zrníková, ktorá je v Slovenskej sporiteľne zodpovedná za biznis účty.

E-riešenia Slovenskej sporiteľne:

  • Platobný POS terminál na 3 mesiace zdarma, umožňuje rýchle prijatie bezhotovostných platieb, bez kontaktu s hotovosťou.
  • Platobný POS terminál s eKasou – prijímate karty aj registrujte tržby na jednom zariadení.
  • E-commerce – najlepšia platobná brána pre váš e-shop.
  • Easy2sell – predaj na sociálnych sieťach, na 3 mesiace úplne zadarmo.
  • E-riešenia môžu využívať aj firemní klienti, ktorí využívajú Georgea.
  • Viac informácií na https://www.slsp.sk/sk/biznis/globalpayments

Okrem toho môžete získať aj biznis účet v sporiteľni na jeden rok zadarmo. K nemu aj elektronické bankovníctvo Business24, ktoré je vyvinuté špeciálne pre potreby firiem a podnikateľov, vrátane jedinej mobilnej bankovej aplikácie pre firemných klientov, ktorá je k dispozícií od januára tohto roka. Na jej vývoji sa podieľali aj niekoľkí vybraní klienti. 


Články zo sekcie: komerčný článok