Finance.sk začali spolupracovať s Tipli. Získajte späť viac peňazí z nákupov

19.02.2021 | Redakcia, Finance.sk
Ekonomika,EU - spravodajstvo


Väčšina nákupov sa teraz odohráva online a možnosť ušetriť sa vždy hodí. Portál Finance.sk sa preto dohodol na spolupráci s cashback portálom Tipli.sk.  Záujemcovia tak môžu ľahko získať VIP (platinový účet), vďaka ktorému môžu dostať späť ešte o niečo viac peňazí zo svojích nákupov.


Finance.sk už v minulosti popisovali, ako fungujú cashbackové portály. Jednocho povedané sú cashbackové portály prostredníkom medzi internetovým obchodom a zákazníkom a na základe dohody sa nakupujúcemu vráti časť peňazí naspäť.

Ako funguje Tipli?

Zdroj: Tipli

V akých obchodoch získate časť peňazí naspäť?

Portál Tipli.sk funguje od roku 2015 a v súčasnosti má už okolo 1,5 milióna užívateľov na Slovensku, v Česku i Poľsku. Cashback získate teraz na Tipli u takmer 600 obchodov. 

"Najobľúbenejším obchodom, na ktorom naši užívatelia nakupujú, je v našom prípade čínsky Aliexpress. Prekvapivo sa ni počas koronavírusovej epidémie neznížil záujem o Booking, ľudia zrejme nakupujú dovolenku na leto," hovorí marketingový riaditeľ Tipli.cz Jiří Jirásek. "Asi najväčší boom zaznamenávame na e-shopoch s nákytkom. Predaje podľa našich údajov narástli na stovky percent," dodáva Jirásek.

Tipli.si zároveň ponúka sezónne akcie, kedy vypláca určitý čas ešte vyšší cashback ako bežne v priebehu roka. Takýmto prípadom je napríklad Čínsky týždeň, kedy sa zvyšujú odmeny u niekoľkých čínskych e-shopov.

Tip: Zásielky z Číny bez DPH už len do júla. Nákupy sa poriadne predražia

Vyšší cashback na Tipli?

Aby ste mohli lepšie podmienky u Tipli využívať celý rok, dohodla sa redakcia Finance.sk s cashbackovým portálom na špeciálnej ponuke. Nový záujemcovia, ktorí sa zaregistrujú na tomto špeciálnom odkaze, získavajú automaticky platinový VIP účet. To znamená, že Tipli.sk im poskytne cashback odmien za nákup tovarov a služieb u tretích strán o 5 % vyšší, než je bežne verejne dostupná výška, ktorú portál ponúka svojim klientom.

Ak by teda bola odmena postkytovaná bežným užívateľom Tipli.sk 5 %, ľudia zaregistrovaní cez Finance.sk by mali nárok na cashback odmenu vo výške 5,25 %

Navyše užívatelia, ktorí sa cez tento odkaz zarezervujú, dostanú jednorázovú odmenu 5 eur a ďalšie zvýhodnenie vo výške 5 % na 100 dní. Musia ale dodržať podmienku, že do 100 dní od prvého nákupu po registrácii získajú na cashback odmenách cez Tipli.sk 5 eur. 

 

 

Tento text obsahuje affiliate odkazy. Ak sa cez tieto odkazy zaregistrujete, získá z toho redakcia malú províziu slúžiacu na zaistenie nášho fungovania.Pomohol vám tento obsah? Dajte mu hodnotenie:

Priemerné hodnotenie: 5
Hlasované: 1 krát 5 0.5


Články zo sekcie: Ekonomika,EU - spravodajstvo