Najrentabilnejšia investícia roka 2019 je jednoznačne štúdium MBA pod záštitou jednotky na Českom trhu – Business Institut

19.08.2019 | Komerčný článok, Business Institut
komerčný článok


Trh vzdelávania a v ňom fungujúcich inštitúcií, ktoré poskytujú postgraduálne vzdelanie pripomína jeden veľký rybník.


Titul MBA je čoraz viac zvučnejší nielen na zahraničnom trhu, no čoraz viac sa tlačí na ten slovenský. Treba si priznať, že potreba postgraduálneho vzdelávania nebola nikdy osožnejšia. Ktorá inštitúcia však poskytne to najlepšie vzdelanie a ktorá má pečať kvality?

Sebarozvoj a vzdelávanie idú ruka v ruke. Samozrejme každá oblasť zlepšovania si vyžaduje investíciu, z ktorej každý z nás očakáva najlepšie 100%-tne a aj o niečo vyššiu návratnosť. Je zrejmé, že čo sa týka vzdelania, ide o tú najmenej rizikovú investíciu. Volatilita tejto investície sa nepohybuje v záporných číslach, naopak, má silnú tendenciu rásť. Postgraduálne vzdelávanie sa stalo v dnešnej dobe fenomenálnou formou investovania mnohých ľudí stredného a vyššieho manažmentu.

Prečo je tomu tak? Na Slovensku funguje trhová ekonomika. Nie v úplne čistej podobe. Každý trocha vzdelaný ekonóm vie, že v tomto druhu ekonomiky si trh diktuje podmienky a je na každom z nás, aby sa čo najlepšie adaptoval, vyťažil maximum. Nikto z nás by istotne vo svojej práci nechcel byť nahradený. Sledujúc ako nám z každej strany varovným prstom máva „robotizácia“. Trhu práce už nestačí iba prax, ale čoraz viac je cítiť potreba vzdelávania.

Titul MBA sa u nás na Slovensku teší čoraz väčšej pozornosti a žiadanosti na trhu práce. Štúdium MBA je chápané ako istá forma prestíže či kariérneho rastu u ľudí, ktorí chcú svoje schopnosti posunúť vyššie. Kedysi bolo treba za týmto vzdelaním cestovať ohromnú diaľku a prekročiť hranice Slovenska. Dnes už tomu tak nie je. Fenomén menom MBA prišiel na Slovensko. Kvalitné štúdium MBA prináša český líder a jednotka na trhu – Business Institut.

Business Institut, veľmi dobre pozná potreby dnešných študentov. Vie, že v dnešnej rýchlej dobe máme veľmi málo času. Keď už ho máme, tak ho chceme venovať svojej rodine, najbližším, či svojím záľubám. Nikto z nás nerád upiera svoj voľný čas tomu, čo chce. Business Institut preto pre svojich študentov poskytuje plne funkčné 100% online štúdium. Trvá jeden rok a nie nemusíte sa báť, je možné ho študovať v slovenskom jazyku. Študenti majú k dispozícií moderný e-learningový systém, ktorý im zabezpečuje prístup a štúdium odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Online študijné materiály, prednášky, videá, viac ako 4200 online kníh, online konzultáciu s lektormi a odborníkmi z praxe a mnoho ďalšieho.

Fakt, že Business Institut zaručuje kvalitu potvrdzuje fakt, že skladbu lektorov tvoria najlepší a najfundovanejší odborníci z praxe, ktorí danú problematiku dokonale poznajú v praxi a tak vedia študentom zabezpečiť, že štúdium nie je o poučkách, ale o praxi priblíženou pomocou case studies. Benefitom štúdia na Business Institut je ten, že pre študentov organizuje spoločenské a networkingové akcie, ale taktiež aj prednášky zo série „Succes stories“, kde majú študenti možnosť zúčastniť sa prednášky s významnými osobnosťami z preberanej oblasti alebo biznisu.

Vraví sa, že najlepšou investíciou je investícia do samého seba. Pretože jedine tak zvyšujeme svoju kvalitu, špecializáciu a to nám pomôže kariérne rásť. Nevyvrátiteľným faktom je to, že vyše 90% študentov, ktorí študovali pod taktovkou Business Institutu potvrdzujú návratnosť investície štúdia hneď po jeho ukončení. Vďaka nemu získali lepšie miesto alebo si platovo prilepšili. Využime možnosť, že nemusíme za kvalitou cestovať ďaleko za hranice, ale máme ju u nás doma.


Články zo sekcie: komerčný článok