Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Akcie: obchodujeme a investujeme

Chcete sa naučiť ako obchodovať s akciami, s čím sa stretnete pri investovaní do akcií alebo hľadáte rôzne tipy a triky? Čítajte nášho sprievodcu svetom akcií a akciových stratégií, alebo rôzne seriály z kapitálových trhov. Nápomocný bude iste aj sprievodca, ktorý vysvetľuje základné princípy investovania.

Sprievodca svetom akcií

  • Čo to je akcia?, Koľko stojí jedna akcia?, Ako sa vyvíja kurz akcie?, Ako začať obchodovať s akciami?, Ako nakúpiť akcie?, Čo robiť s nakúpenými akciami?, TOP doporučenia pre obchod s akciami, Aké výhody a šance akcie ponúkajú?, Aké nevýhody majú akcie? 
Sprievodca akciovými stratégiami

  • Správne rozloženie portfólia (diverzifikácia), Ako je možné zarobiť na poklese kurzov?, Akcie na úver, Akcie alebo akciové fondy?, Keď kurzy akcií padajú ...
Sprievodcovia Začíname investovať

  • Investičné začiatky, Riziko vs. výnos vs. likvidita, Kedy individuálne investovať?, Kde a získavať informácie a kam investovať?, Neštandardné situácie, Kde a kam investovať

Každý, kto chce obchodovať na kapitálovom trhu potrebuje mať prehľad o dianí. Využite naše investičné spravodajstvo, On-line data zo svetových búrz, prehľad o kurzoch centrálnych bánk, spravodajstvo z  komoditných trhov a rôzne komoditné komentáre, ktoré vám portál Finance.sk ponúka.

Potrebuje si vypočítať cenu investície, výnos podielových fondov, či mieru výnosnosti investície? Vypočet vám uľahčia naše kalkulačky.

Hľadáte kontaktné údaje na obchodníkov s cennými papiermi, správcovské spoločnosti, členov asociácie maklérských spoločností alebo ďalších inštitúcií? Využite prehľadné Zoznamy Finance.sk.

Zákony upravujúce oblasť investovania sa neustále menia a novelizujú. Stiahnite si do svojho počítača úplné aktuálne platné znenia zákonov.

Reklama
Reklama
Reklama