Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Uvodné slovo

orezane_logo_big.jpg

Nezávislý portál Finance.sk patrí k odborne zameraným serverom na slovenskom internete a ponúka svojim návštevníkom informácie zo sveta financií. Portál Finance.sk poskytuje informácie z oblasti ekonomiky a financií na slovenskom i svetovom trhu, prináša on-line spravodajstvo agentúr Reuters, SITA a TASR, indexy významných svetových búrz, on-line kurzy akcií BCPP, kurzy komodít a množstvo praktických rád, abeced, finančných sprievodcov a kalkulačiek.

V prípade záujmu o bližšie informácie ohľadom reklamy, nás prosím kontaktujte e-mailom: obchod@finance.cz alebo telefonicky na číslach:

       +420 724 461 302      

 Dôležité kontakty

 Logá serveru

 Reklama na našom webe

 Voľné pracovné pozície

 

Reklama
Reklama
Reklama

Aktuálne články Finance.sk

Chyba pri kúpe diaľničnej známky môže vyjsť draho. Takto rýchlo ju napravíte!

27.01.2020

Zmena údajov po zakúpení diaľničnej známky je možná, avšak treba ju riešiť bezodkladne. Prinášame podrobný návod.

Ak počas materkej dovolenky vás môžu prepustiť! Ale len v tomto konkrétnom prípade

27.01.2020

Môžete si od zamestnávateľa nárokovať rodičovskú dovolenku aj po 3. roku dieťaťa? Kedy vás môže zamestnávateľ počas materskej či rodičovskej dovolenky prepustiť?

Komentár: Je januárový efekt skutočný alebo ide len o zhodu náhod?

24.01.2020

Každý investor, ktorý sa venuje kapitálovým trhom už nejaký čas pozná význam spojenia januárový efekt.

Ako uvádzať príjmy z dohody v daňovom priznaní

24.01.2020

Práca na dohodu je najčastejšie využívaný spôsob, ako si privyrobiť popri štúdiu či hlavnom pracovnom pomere. Študenti obvykle pracujú na základe dohody o brigádnickej činnosti. Ďalej je možné pracovať na základe dohody o pracovnej činnosti alebo dohody o vykonaní práce.
Reklama