Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Uvodné slovo

orezane_logo_big.jpg

Nezávislý portál Finance.sk patrí k odborne zameraným serverom na slovenskom internete a ponúka svojim návštevníkom informácie zo sveta financií. Portál Finance.sk poskytuje informácie z oblasti ekonomiky a financií na slovenskom i svetovom trhu, prináša on-line spravodajstvo agentúr Reuters, SITA a TASR, indexy významných svetových búrz, on-line kurzy akcií BCPP, kurzy komodít a množstvo praktických rád, abeced, finančných sprievodcov a kalkulačiek.

V prípade záujmu o bližšie informácie ohľadom reklamy, nás prosím kontaktujte e-mailom: obchod@finance.cz alebo telefonicky na číslach:

       +420 724 461 302      

 Dôležité kontakty

 Logá serveru

 Reklama na našom webe

 Voľné pracovné pozície

 

Reklama
Reklama
Reklama

Aktuálne články Finance.sk

Ako predať auto a neurobiť chybu? Pripravte si poriadnu stratégiu

26.05.2020

Ako predajca by ste mali kupujúcemu podať čo najviac pravdivých informácií a priznať aj chyby na aute. Cena by mala byť konečná a nemali by ste poľaviť, ak na to nie je objektívny dôvod.

Práca z domu a stravné lístky: čo hovorí zákon?

26.05.2020

Zamestnanci majú nárok na gastráče po odpracovaní štyroch hodín denne a to bez ohľadu na to či pracujú z domu alebo zo sídla firmy. Výnimkou je zavretie prevádzky či celozávodné voľno.

Nepošlete dieťa do školy? Čo robiť, aby ste od júna neprišli o ošetrovné

25.05.2020

Nechcete, aby sa vaše dieťa vrátilo do školy? O ošetrovné za jún neprídete, ak dodržíte tento postup. 

Druhá vlna COVID-19: čo robiť, aby vás nezruinovala? (príklady na dodatky zmlúv)

25.05.2020

Posledné dni sa nesú v duchu rozvoľňovania opatrení. Epidemiológovia však varujú: počty chorých budú opäť stúpať. Čo s obchodnými partnermi dojednať, aby vás nové mimoriadne udalosti nepoložili na kolená?
Reklama