Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Reklama
Reklama
Reklama

Tlačové správy

Muži vs. ženy. Kto hospodári s peniazmi lepšie?

12.11.  |  VÚB Banka

Vedieť hospodáriť s peniazmi nie je samozrejmosť. Čím skôr sa to naučíme, tým spokojnejší život nás čaká. Každý z nás má vlastnú východiskovú situáciu a má iné predstavy o svojej budúcnosti. Spoločným základom je však rozmýšľať vždy pár krokov dopredu. Vďaka finančnému plánovaniu zvládnete budúce životné situácie oveľa ľahšie. 

Slováci zisťujú, že mať plán je dobrá vec

29.09.  |  VÚB Banka

Koľkí z nás majú svoje financie pod dokonalou kontrolou? Upratať si v účtoch a výdavkoch vám môže ušetriť stovky až tisíce eur. 

VÚB získala na pomoc firmám ďalších 18 miliónov eur

16.06.  |  VÚB Banka

VÚB banka, ako líder firemného bankovníctva, prerozdelila na pomoc slovenským firmám prvých 18 miliónov eur zo SIH antikorona záruky, čo je najviac zo všetkých bánk na Slovensku. Žiadostí prišlo oveľa viac a preto požiadala Slovak Investment holding (SIH) o navýšenie finančných prostriedkov. Podarilo sa a VÚB banka získala na pomoc firmám ďalších 18 miliónov eur. A nielen to! O podporu budú môcť žiadať aj menšie firmy. V prípade, že to nebude stačiť, požiada o navýšenie aj tretíkrát.

VÚB už prerozdelila takmer 18 miliónov na záchranu firiem

21.05.  |  VÚB Banka

Slovenské firmy bojujú s nedostatkom financií, pretože mnohé prišli o takmer všetky príjmy. VÚB ako jedna z prvých bánk podpísala so Slovenským investičným holdingom (SIH) zmluvu na poskytnutie pomoci pre malé a stredné podniky tzv. SIH antikorona záruku. A to v najväčšom objeme.

Potrebujete predávať online? Vybavte si to z domu

25.04.  |  Slovenská sporiteľňa

Kvôli koronavírusu prestali ľudia navštevovať obchody. Počet platieb v obchodoch klesol v marci medziročne o takmer 90 % a nákupy sa presunuli na web. Mnohé firmy  vedia ako dodať tovar či službu, ale zákazníci im nemajú ako zaplatiť, lebo nemajú platobné terminály či brány, e-shope nehovoriac.

Dôvera dala zdravotníkom respirátory

31.03.  |  Dôvera

Zdravotná poisťovňa Dôvera zabezpečila pre zdravotníkov 35 nemocníc a záchranných služieb respirátory za viac ako 100-tisíc eur. Ide o prvú časť jej pomoci z grantového programu Bojovníci za zdravie.

Interview

rjandik.jpgJandík: Zdravotné poistenie cudzincov je zákonnou podmienkou získania vstupného víza

"Typickým klientom sú manažéri z USA a Číny, Rusi, Ukrajinci alebo zahraniční študenti,"  vysvetľuje Roman Jandík, manažer marketingu Maxima poisťovne.  

Čítajte o možnostiach zdravotného poistenia pre cudzincov, ktorí prichádzajú na Slovensko predovšetkým z krajín mimo Európskej únie.

Reklama