Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Konferenice, semináre, zaujímavé akcie

ČO SPÁJA TECHNOLÓGIE A MARKETING? NO PREDSA INTERNET!

10.11.  |  In Form Slovakia

Toto pre niektorých netradičné spojenie rezonovalo na 4. ročníku odbornej konferencie Daily Web 2011, ktoré sa konalo 8. novembra v Bratislave. Stretli sa tu v hojnom počte priatelia internetu, aby si vypočuli inšpiratívne prednášky domácich, ale aj zahraničných prednášajúcich.

SLOVLOG 5: FÓRUM O TRENDOCH A OČAKÁVANIACH V LOGISTIKE NA SLOVENSKU

24.10.  |  ATOZ EVENT, s.r.o.

Termín: 24. – 25. novembra 2011 Miesto: Park Inn Danube hotel, Bratislava (Rybné námestie 1, Bratislava)

S úsmevom na pracovisku

26.09.  |  In Form Slovakia

Cieľom každého človeka je byť šťastným, spokojným, nielen v súkromnom, ale aj v pracovnom živote. Otázky ako spojiť prácu a súkromné aktivity sú čoraz viac diskutovanejším pojmom, pretože si uvedomujeme, že väčšinu svoju času trávime v práci.

V on-line rešpektujte základné pravidlá

20.09.  |  In Form Slovakia

„Nezačínajte hneď na Facebooku a nespoliehajte sa iba na Google,“ tvrdí na základe svojich vyše 15 ročných skúseností v biznise Alex Marks, Managing Director, Frash & Frank Consulting z Veľkej Británie. Môžete ho vidieť prednášať pri príležitosti konania odbornej konferencie Marketing That Sells, 5. októbra 2011 v Hoteli Gate One v Bratislave.

V októbri začína bezplatná škola investovania

15.09.  |  Fio

Začala sa registrácia na jesenné semináre investovania. Počas 2 mesiacov usporiada obchodník s cennými papiermi Fio o.c.p., a.s. semináre v 4 slovenských mestách, pre investorov „začiatočníkov“, ktorí ešte nemajú žiadne alebo malé skúsenosti s obchodovaním, ale aj pre tých skúsenejších, ktorí už prvé kroky na burze majú za sebou.

Konferencia o tradingu aj o príležitostiach súčasnej hospodárskej krízy

19.08.  |  AbasFX

Úspešným traderom sa môže stať každý – ekonomické vzdelanie nie je podmienkou, oveľa viac než vedomosti zaváži vysoké osobné nasadenie, pevná vôľa a realistický cieľ. A samozrejme – inšpirácia v správnych ľuďoch a ich motivujúcich príbehoch. Či už do sveta tradingu len túžite preniknúť, alebo Vás už dávno zlákal a chcete sa zdokonaliť, 28. septembra 2011 by ste nemali chýbať na konferencii Trading Expo Špeciál 2011.

Šťastie v práci

18.08.  |  In Form Slovakia

„Som šťastný v práci!“. Takto by som chcel začať každý svoj deň. Alebo, „Chodím naozaj rád do práce“, alebo „Zbožňujem svoju prácu!“. No ten tretí pokus som zrejme prehnal, pravdou však je, že zatiaľ sa neblížim ani k vete „Moja práca vôbec nie je dobrá“ ale skôr sa nachádzam v rovine „Už tam viac nejdem!“.

Partnerstvo by malo byť funkciou stratégie

06.06.  |  In Form Slovakia

Prečo by malo byť partnerstvo pre našu spoločnosť strategickým krokom? Túto otázku si položili aj účastníci konferencie Management LIVE 2011, ktorá sa konala 2. júna v hoteli Gate One v Bratislave.

4. ročník konferencie Management LIVE zazoomuje strategicky!

30.05.  |  In Form Slovakia

Spoločnosť In Form Slovakia s.r.o. organizuje už 4. ročník konferencie Management LIVE. Pestrý program z oblasti strategického manažmentu osloví všetkých, ktorých sa riadenie týka.

Zlyhania pri strategických rozhodnutiach? Buďte pripravení a naučte sa ich predvídať

12.05.  |  In Form Slovakia

Riadiť firmu, ľudí, procesy predstavuje nielen obrovskú zodpovednosť, ale vytvára na riadiaceho pracovníka – manažéra zvýšený tlak. V riadiacom procese nastanú situácie, ktoré je potrebné riešiť ad hoc, pričom je v nich minimálny priestor na pomalé strategické naplánovanie riešenia. Takéto situácie si vyžadujú okamžité rozhodnutia. Nastávajú aj situácie, ktoré manažérov prekvapia, pretože podobnú situáciu na trhu pred tým nezažili. Prirodzene, vyvstávajú obavy, či je to, či ono rozhodnutie to správne.

PRÍDITE NA LOG-IN A BUĎTE IN! 7. APRÍLA PARK INN DANUBE HOTEL BRATISLAVA

30.03.  |  ATOZ EVENT, s.r.o.

LOG-IN SK - fórum o významných logistických inováciách, produktoch a riešeniach v logistike na slovenskom trhu. Poprední hovorcovia, prípadové štúdia od leadrov trhu, aktuality a interaktívne panelové diskusie.

LOG-IN SK 2011 – Zaraďte Vyššiu rýchlosť!

22.03.  |  ATOZ EVENT, s.r.o.

Spoločnosť ATOZ EVENT pripravuje na 7. apríla 2011 piaty ročník fóra LOG-IN, ktoré sa venuje inováciám, novým projektom a efektívnym riešeniam v logistike na Slovensku. Workshop prebehne v hoteli Park Inn Danube v Bratislave, kde prebehne aj IX. Logistický Business Mixer ako VIP spoločenské stretnutie popredných logistických manažérov.

LOG-IN 2011 – Zaraďte Vyššiu rýchlosť!

17.03.  |  ATOZ EVENT, s.r.o.

Spoločnosť ATOZ EVENT pripravuje na 7. apríla 2011 piaty ročník fóra LOG-IN, ktoré sa venuje inováciám, novým projektom a efektívnym riešeniam v logistike na Slovensku.

Podniky pozor! Piaty ročník konferencie Logistika sa blíži!

17.03.  |  In Form Slovakia

Piaty ročník konferencie pre výrobné a distribučné podniky začne 23. marca 2011 v Hoteli Gate One v Bratislave.  Hlavné témy konferencie predstavia skúsení manažéri, konatelia a zástupcovia spoločností, ktorí sa radi podelia o svoje skúsenosti s účastníkmi.

LOG-IN 2011 – Zaraďte Vyššiu rýchlosť!

11.03.  |  ATOZ EVENT, s.r.o.

7. apríla sa uskutoční už piaty ročník fóra LOG-IN, ktoré sa venuje inováciám, novým projektom a efektívnym riešeniam v logistike na Slovensku.  ZADARMO – vstup pre užívateľov logistických služieb!

Construction Summit 2011

17.02.  |  In Form Slovakia

Každý človek potrebuje bývať. Treba však špecifickým segmentom obyvateľstva, ponúknuť zaujímavé formy bývania. Ako sa trh stavia k meniacim sa potrebám dnešného človeka?

Prvá medzinárodná konferencia Trading Expo Slovakia 2011 sa zamerala na zvyšovanie finančnej gramotnosti traderov

07.02.  |  In Form Slovakia

Trading je hlavne tvrdá drina, ktorá vyžaduje odhodlanie vzdelávať sa, obetovať väčšinu voľného času, odvahu spoznať samého seba, chuť riskovať a prevziať zodpovednosť za svoje činy. Trading vyžaduje predovšetkým múdrosť.

Stavebné trendy 3. tisícročia

31.01.  |  In Form Slovakia

Na konferencii, ktorú organizuje spoločnosť In Form Slovakia, s.r.o., vystúpi hneď niekoľko veľmi zaujímavých odborníkov, ktorí nás detailne oboznámia so stavebnými trendami 3. tísícročia.

SLOVLOG predstaví trendy v logistike

18.11.  |  SLOVLOG

Aj túto jeseň sa logistickí odborníci môžu tešiť na nové informácie o očakávaniach a budúcom vývoji v logistike na Slovensku. Spoločnosť ATOZ EVENT pripravuje na 25.-26. november 2010 štvrtý ročník fóra SLOVLOG.

Daily Web Conference

15.10.  |  In Form Slovakia

Social media sú médiá využívané na sociálnu interakciu, ktoré využívajú vysoko dostupné a ľahko publikovateľné techniky. Používajú internetové technológie umožňujúce vzájomnú komunikáciu. Viete však aký majú vplyv na vašu spoločnosť? Myslíte si, že správne využívate Social media privytváraní zisku? Nathan Kievman, CEO spoločnosti DemingHill z USA, vám na obe otázky dá odpovede.

TELCO CONFERENCE 2010

08.10.  |  In Form Slovakia

Program konferencie sa bude venovať aj Regulačnému rámcu, Dátovým centrám a k zavedeniu digitalizácie. Nezmeškajte preto príležitosť získať nové skúsenosti a prihláste sa ešte dnes na Telco konferenciu 2010.

Ako zaručene zvýšiť zisk?

02.09.  |  In Form Slovakia

Marketing, ktorý zaručene predáva – cieľ každého podniku. Čo však v procese od vzniku produktu až po jeho predaj spája marketing aj predaj?

Kríza ovplyvnila v spoločnostiach aj oblasť ľudských zdrojov

24.08.  |  In Form Slovakia

Celosvetová hospodárska a finančná kríza zasiahla všetky oblasti v podnikaní. Konferencia New Vision in Human Resources 2010, ktorá sa bude konať 22. septembra 2010 v bratislavskom hoteli Gate One, prinesie odpovede aj na otázky ohľadom organizačných zmien vo firme spôsobených hospodárskou krízou.

Chcete obchodovať akcie a nebyť pritom vystavený riziku poklesu trhov?

07.07.  |  Saxo Bank

Párové obchodovanie je vysoko profesionálna, veľmi špecifická metóda obchodovania akcií. Túto metódu obchodovania využíva mnoho investičných fondov a bánk po celom svete a teraz si ju môžu vyskúšať a naučiť sa aj traderi zo Slovenskej republiky.

Do ktorých akcií v roku 2010 investovať?

26.03.  |  Saxo Bank

Do ktorých akcií v roku 2010 investovať? Výhľad Saxo Bank na akciové trhy - seminár praha 30.3.. Pokiaľ prehodnocujete svoje investičné portfólio a zvažujete do ktorých akciových titulov sa v najblišej dobe vyplatí investovať, iste Vás bude zaujímať investičný seminár Saxo Bank v Prahe.

Súťažte v multikinách Palace Cinemas s platobnými kartami MasterCard a Maestro

17.03.  |  MasterCard

Spoločnosť MasterCard v spolupráci so sieťou multikín Palace Cinemas pripravila pre držiteľov platobných kariet MasterCard a Maestro súťaž o zaujímavé ceny. V období od 11. marca do 31. marca 2010 stačí zaplatiť lístok na nový film Alica v krajine zázrakov platobnou kartou MasterCard alebo Maestro a ste v hre. Losovanie víťazov prebehne po skončení súťaže.

LOG-IN SK 2010 – štvrtý ročník logistických inovácií

22.02.  |  ATOZ EVENT, s.r.o.

Spoločnosť ATOZ EVENT pripravuje na 29. apríla 2010 už štvrtý ročník fóra LOG-IN, ktoré sa venuje inováciám, novým projektom a efektívnym riešeniam v logistike na slovenskom trhu.

Čierna stužka – sme za dobrú vec?

25.01.  |  In Form Slovakia

Keby ste si dnes klikli do googlu slovo dopravcovia, zahltili by vás informácie o mýte. Problémy spojené s jeho zavedením riešili politici v nedeľných politických reláciách a stále riešia nielen v médiách.
Reklama
Reklama

13:41 | Generali prináša na slovenský trh novinky v havarijnom

V Generali poisťovni si teraz môžete zriadiť nové havarijné poistenie. Vybrať si môžete zo štyroch variantov kombinácie havarijných rizík.

11:16 | Na Dušičky pozor na sviatočných vodičov

31. október priniesol minulý rok o 52 % väčší počeť nehôd ako samotný sviatkový prvý november.
Reklama
Reklama