Fio banka umožňuje otvoriť si účet online prostredníctvom kuriéra

28.04.2016 | Komerčný článok, Fio banka
komerčný článok


Fio banka ponúka otvorenie osobného účtu z akéhokoľvek miesta na Slovensku bez nutnosti osobnej návštevy pobočky alebo posielania zmlúv poštou. Dokumenty na podpis privezie zadarmo kuriér.


Záujemcovia o bezplatné bankové služby si tak môžu otvoriť Fio osobný účet z pohodlia domova, kancelárie alebo kaviarne. Po vyplnení krátkej on-line žiadosti na webstránke banky, ku ktorej stačí doklad totožnosti, mobil a e-mail, zavolá budúcemu klientovi kuriér, ktorý mu privezie zmluvu na vybrané miesto. Krátko po podpísaní má nový klient k dispozícii Internetbanking, v ktorom môže spravovať svoje financie, zažiadať o platobnú kartu alebo si zakladať ďalšie bežné účty v 15 menách či sporiace účty. Otvorenie účtu pomocou kuriéra je zadarmo, rovnako ako bežné bankové služby poskytované Fio bankou. Okrem toho banka i naďalej umožňuje online vyplnenie zmluvy a jej následné podpísanie na ktorejkoľvek z 11 pobočiek.

"Vnímame veľký záujem o naše služby a chceme tak uľahčiť otvorenie osobného účtu bez poplatkov aj tým, ktorí nemajú vo svojom okolí našu pobočku alebo na ňu z nejakého dôvodu nemôžu či nechcú chodiť. Založenie účtu online je jednoduché, pohodlné a nič nestojí. Teraz tak majú všetci obyvatelia Slovenska možnosť mať účet bez poplatkov,“ dodáva Ján Franek, tlačový hovorca Fio banky.Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.