Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Fio banka znižuje úrokové sadzby hypoték

Fio banka

Fio banka pokračuje vo vylepšovaní svojho úveru na bývanie. Po tom, ako predstavila jarnú hypotekárnu revolúciu, prichádza s ďalšou novinkou, tentokrát so znížením úrokových sadzieb, ktoré sú teraz dostupné od 1,48 % pre trojročnú fixáciu.

 
Reklama

Pre záujemcov o vlastné bývanie pripravila Fio banka ďalšie zníženie úrokových sadzieb. Teraz ponúka hypotéky s úrokom od 1,48 % pre fixáciu na tri roky. Úroková sadzba pre štvorročnú a päťročnú fixáciu začína od 1,68 % ročne. Banka tak pokračuje v jarnej hypotekárnej revolúcii, ktorá znamenala zásadnú inováciu Fio hypotéky. Žiadateľom okrem nízkych sadzieb a nulových poplatkov za poskytnutie úveru ponúka možnosť mimoriadnej splátky zadarmo alebo službu Hyposporiace konto, ktorá úplne bezplatne umožňuje zníženie úroku až na 0 %. Vďaka tomu môžu klienti platiť každý mesiac menej.

„Vnímame rastúci dopyt úverov na bývanie, preto sme sa rozhodli vyjsť novým záujemcom v ústrety a znižujeme pre nich úrokové sadzby. Naviac k našej hypotéke, ktorá je bez poplatkov, ponúkame doplnkové služby, ktoré sú v rámci súčasného trhu skutočne revolučné, či už ide o bezplatné Hyposporiace konto alebo možnosť kedykoľvek bezplatne splatiť celý úver naraz alebo jeho časť,“ dodáva k zníženiu úrokových sadzieb Jan Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.

 
 
Sdílení a tisk
   
 
Reklama