Fio banka znižuje úrokové sadzby hypoték

27.05.2016 | Tlačová správa, Fio banka
Tlačové správy


Fio banka pokračuje vo vylepšovaní svojho úveru na bývanie. Po tom, ako predstavila jarnú hypotekárnu revolúciu, prichádza s ďalšou novinkou, tentokrát so znížením úrokových sadzieb, ktoré sú teraz dostupné od 1,48 % pre trojročnú fixáciu.


Pre záujemcov o vlastné bývanie pripravila Fio banka ďalšie zníženie úrokových sadzieb. Teraz ponúka hypotéky s úrokom od 1,48 % pre fixáciu na tri roky. Úroková sadzba pre štvorročnú a päťročnú fixáciu začína od 1,68 % ročne. Banka tak pokračuje v jarnej hypotekárnej revolúcii, ktorá znamenala zásadnú inováciu Fio hypotéky. Žiadateľom okrem nízkych sadzieb a nulových poplatkov za poskytnutie úveru ponúka možnosť mimoriadnej splátky zadarmo alebo službu Hyposporiace konto, ktorá úplne bezplatne umožňuje zníženie úroku až na 0 %. Vďaka tomu môžu klienti platiť každý mesiac menej.

„Vnímame rastúci dopyt úverov na bývanie, preto sme sa rozhodli vyjsť novým záujemcom v ústrety a znižujeme pre nich úrokové sadzby. Naviac k našej hypotéke, ktorá je bez poplatkov, ponúkame doplnkové služby, ktoré sú v rámci súčasného trhu skutočne revolučné, či už ide o bezplatné Hyposporiace konto alebo možnosť kedykoľvek bezplatne splatiť celý úver naraz alebo jeho časť,“ dodáva k zníženiu úrokových sadzieb Jan Bláha, obchodný riaditeľ Fio banky.


Články zo sekcie: Tlačové správyPri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.