LOG-IN SK 2011 – Zaraďte Vyššiu rýchlosť!

22.03.2011 | Tlačová správa, ATOZ EVENT, s.r.o.
Zaujímavé akcie


Spoločnosť ATOZ EVENT pripravuje na 7. apríla 2011 piaty ročník fóra LOG-IN, ktoré sa venuje inováciám, novým projektom a efektívnym riešeniam v logistike na Slovensku. Workshop prebehne v hoteli Park Inn Danube v Bratislave, kde prebehne aj IX. Logistický Business Mixer ako VIP spoločenské stretnutie popredných logistických manažérov.


LOG-IN privíta na svojom programe na 150 delegátov. To, že už ide o piaty ročník, dokazuje, že LOG-IN sa stal tradičným miestom jarného stretnutia významných logistických profesionálov slovenského trhu.

Workshop LOG-IN

Odpoludňajší workshop LOG-IN ponúkne obľúbené prípadové štúdie z rôznych oblastí logistických riešení.

Logistika je dnes najvýznamnejším konkurenčným nástrojom, tak nepremeškajte šancu a poďte sa pozrieť, ako ju robia iní. Príďte na LOG-IN dozvedieť sa o najlepších postupoch a technológiách! LOG-IN vám ukáže, kde ležia možnosti, ako byť v budúcnosti efektívnejší a úspešnejší.

INŠPIRUJTE SA ÚSPEŠNÝMI!

Ako sa s EDI komunikáciou popasovali firmy ako METRO Cash & Carry SR či Nestlé Slovensko? Prečo si zákazníci obchodov s elektronikou Media Markt môžu objednať i zapojenie práčky?     Ste z výrobnej firmy? Inšpirujte sa automobilkou Volkswagen Slovakia, ktorá úspešne nahrádza vysokozdvižné vozíky automatizovanou technikou. Do svojich procesov distribúcie tovaru vás nechajú nazrieť i odborníci firmy dm drogerie markt. Tieto a ďalšie informácie sa dozviete na fóre LOG-IN, lebo jeho program je opäť pripravený tak, aby vám priniesol zaujímavé prípadové štúdie z rôznych oblastí logistiky, ktoré môžu byť inšpiráciou i pre vašu firmu.

Fórum LOG-IN sa už piaty rok venuje významným logistickým inováciám a úspešným riešeniam v logistike na slovenskom trhu. Je pre vás príležitosťou vypočuť si konkrétne skúsenosti z úspešne realizovaných projektov v rôznych oblastiach priemyslu a výroby a následne o nich diskutovať. LOG-IN je ideálnym spojením odbornej a spoločenskej udalosti, kde nájdete aktuálne informácie a nové kontakty v interaktívnej forme poldenného programu.

LOG-IN 2011 sponzorsky podporuje rada významných firiem pôsobiacich v logistike. Sponzormi workshopú sú spoločnosti Jungheinrich, CHEP, GrECo a CCV Informačné systémy. Partner registrácie je spoločnost Combitrading. Špeciálnym partnerom workhopu je spoločnost Gebrüder Weiss.

IX. Logistický Business Mixer

Na workshop LOG-IN nadviaže už IX. Logistický Business Mixer, ktorý prebehne v priestoroch hotela Park Inn Danube. Pre približne 200 hostí bude pripravený súťažný program, slávnostný raut, kokteilové bary, zábavné hry a tombola. Generálnym partnerom Business Mixera sa stala spoločnosť PointPark Properties SK. Partnermi Business Mixera sú spoločnosti, CHEP a Jungheinrich. Špeciálny partner Business Mixera je spoločnost ELESKO. 


Články zo sekcie: Zaujímavé akciePri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.