Tag bezúčelový úver

Bezúčelový úver je druh úveru, pri ktorom banka od klienta nevyžaduje zdokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Klient môže poskytnuté peniaze využiť ľubovoľne na akýkoľvek účel. Nevýhoda bezúčelového úveru je, že je o niečo drahší než účelový.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

 • Nezvládate splácať úver? S bankou treba komunikovať a problém riešiť
  Dostať sa do finančných problémov je nepríjemná záležitosť. Niekedy si to človek spôsobí nezodpovedným správaním, inokedy je to nepredvídateľná životná okolnosť. Čo robiť v prípade, že nedokážete splácať úver?
 • Ako sa zbaviť svojich dlhov? Toto odporúčajú odborníci na financie
  Do dlhov a exekúcie sa môže pomerne jednoducho dostať aj bežný človek, ktorý je zamestnaný a spláca svoje úvery či dlhy načas. Stačí, že sa udeje neočakávaná situácia.
 • Čo všetko vám môže vziať exekútor a čoho sa nesmie dotknúť
  Splácať všetky svoje záväzky včas a bez problémov je snom každého, kto si raz požičia. Sú ale životné situácie, do ktorých sa ľudia môžu dostať nedobrovoľne a z nejakých dôvodov nie sú schopní splácania svojich úverov či dlhov. Ten komu dlhujete môže svoju pohľadávku posunúť exekútorovi. Pozreli sme sa na to, na čo všetko z vášho majetku má dosah.
 • Všetko o bonite klienta
  Čo všetko si banka o klientovi zistí pred poskytnutím úveru? Patríte medzi bonitných klientov?
 • Dakar 2018: Koľko stojí účasť na týchto prestížnych pretekoch?
  Pred niekoľkými dňami sa skončil 40. ročník, prestížnych púštnych pretekov Dakar. Náš slovenský pretekár síce odstúpil kvôli zraneniu, ale počas pretekov si viedol veľmi dobre. Zaujímalo vás niekedy, koľko stojí účasť a aké sú celkové náklady na tieto preteky? Suma sa vyšplhala do astronomickej výšky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.