Tag doba poistenia

Dobou poistenia je myslené obdobie, kedy dochádza k odvádzaniu záloh na akýkoľvek druh poistenia. Napríklad pri uplatnení nároku na materskú, musí byť osoba nemocensky poistená najmenej 270 dní v období posledných dvoch rokov pred pôrodom.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

 • Nevyliečiteľné a kritické ochorenia. Ako ich poistiť?
  Predstavujú nielen veľmi nepríjemného životného partnera, ale aj nemalú finančnú záťaž. Napriek tomu výber správneho poistenia dokáže eliminovať aspoň finančné škody, ktoré nevyliečiteľné ochorenia napáchajú.
 • Ako funguje investičné životné poistenie
  Investičné životné poistenie si dlhé roky držalo prvenstvo na poli poisťovacích produktov. Dnes už však aj jeho zástancovia tvrdia, že ide o zbytočne drahý spôsob sporenia. Poďme sa pozrieť na to, prečo je to tak.
 • Koľko stojí pohreb a čo všetko je potrebné vybaviť
  Smrť blízkeho zasiahne každú rodinu psychicky, ale aj finančne. Ceny pohrebných služieb sa síce menia v závislosti od miest a obcí, no náklady na pohreb takmer všade presahujú výšku tisíc eur. Okrem toho sa nevyhnete množstvu "vybavovačiek"". Čo všetko vás čaká si povieme v riadkoch nižšie.
 • Poistenie majiteľa nehnuteľnosti sa na veci nájomníka nevzťahuje
  Ak bývate v podnájme, majiteľ má nehnuteľnosť poistenú a dôjde k nejakej poistnej udalosti, toto poistné krytie sa na vaše veci nevzťahuje.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.