Tag konkurencia

Konkurencia je v jednoduchosti označenie pre rivalitu, respektíve súťaženie o moc, úspechy v podnikaní, športe, politike a iných oblastiach. V oblasti podnikania sa za konkurenciu označujeme ten, kto podniká v tej istej oblasti, tým pádom ide o dve konkurenčný boj.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

  • Deň sv. Valentína: Komerčný sviatok alebo deň pre romantikov?
    Blíži sa ďalší sviatok, z ktorého ľudia urobili komerčnú senzáciu. Všade sú ružové, čokoládové alebo plyšové srdiečka, kvety a iné romantické darčeky. Kúpiť niečo svojej polovičke je samozrejmá vec a obchodníci to veľmi dobre vedia. Aká však bola podstata tohto sviatku, kým sa z neho nestal výnosný biznis?
  • 7 zmien, ktoré ovplyvnia podnikateľov v roku 2018
    Aj rok 2018 prináša podnikateľom ďalšie nové povinnosti. Novoty sa týkajú nielen podnikania formou obchodnej spoločnosti, ale aj tzv. živnostníkov. Chcete byť v obraze? Prečítajte si článok.
  • Ako založiť s.r.o. v roku 2018
    Hoci má právna forma podnikania spoločnosti s ručením obmedzeným na Slovensku dlhú históriu, v roku 2018 čaká budúcich podnikateľov viacero zmien.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.