Tag poistenie na hory

Poistenie na hory je druh cestovného poistenia a kryje riziko úrazu na horskej turistike alebo lyžovačke. Väčšinou sa jedná o krátkodobé poistenie, ktoré si klient uzatvára len na dobu pôsobenia v horách. Existuje však aj možnosť uzatvoriť si poistenie na hory, ktoré platí celý rok.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

  • Aké doklady budete potrebovať na dovolenku
    Vďaka Európskej únii a Schengenskému priestoru je cestovanie po Európe omnoho jednoduchšie. Cestovný pas už nie je nutnosťou, do okolitých krajín cestujeme väčšinou len na občiansky preukaz. Do niektorých obľúbených dovolenkových destinácií však budete potrebovať nielen cestovný pas, ale často aj vízum. Inde vás zase môžu prekvapiť hraničné kontroly. Viete s akými dokladmi pôjdete tento rok na dovolenku?
  • Jarná lyžovačka a prázdniny detí bez poistenia sa môžu predražiť
    Aké cestovné poistenie si zvoliť, aby ste boli skutočne chránení? A ako poistiť dieťa (nielen) pred jarnými prázdninami? Vhodné poistenie, ktoré navyše nemusí byť drahé poradí Marián Búlik, finančný analytik OVB Allfinanz Slovensko.
  • 10 tipov, ako sa výhodne poistiť na dovolenku
    Kde vám dajú najlepšie cestovné poistenie? Porovnajte si ponuku pred dovolenkou.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.