Tag príjmy

Pojem príjem je presný opak výdavku. Sú to financie, ktoré subjekt dostane v rámci nejakej obchodnej tranzakcie. Vo všeobecnosti to je akýkoľvek zisk, výnos, respektíve to môže byť aj mzda v zamestnaní.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

  • Komentár: Trump ide obhajovať americký protekcionizmus pred svetových politikov v Davose
    Tento týždeň Spojené štáty v rámci aktuálnej politiky America first (Amerika na prvom mieste) uvalili vysoké importné clá na umývačky riadu a solárne panely. Spojené štáty čelia obvineniam, že americký protekcionizmus škodí svetovému obchodu, americký establišment opakuje, že iba chránia svojich občanov a každý líder na svete by mal v zásade robiť to isté. Čerešničkou na torte je tohtoročný Davos, kam príde prezident Trump obhajovať svoje videnie sveta pred politikmi, ktorých kritizoval.
  • Chystáte na leto svadbu? Takto by mohol vyzerať váš svadobný rozpočet
    Chcete so svojou polovičkou urobiť dôležitý životný krok a povedať si svoje "ÁNO"? Musíte však rátať s tým, že svadba nie je lacná záležitosť. Ako vyzerá ideálny svadobný rozpočet?
  • Chcete si popri práci prilepšiť? Môže to byť v rozpore so zákonom
    Ak si chcete vedľa vášho zamestnania privyrobiť, musíte splniť zákonom stanovené podmienky. Zamestnávateľ vás môže za istých okolností v inej zárobkovej činnosti obmedziť, a to aj po skončení pracovného pomeru.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.