Tag príplatok k prídavku na dieťa

Príplatok k prídavku na dieťa je forma sociálnej podpory od štátu, ktorá sa poskytuje jednému z rodičov za určitých podmienok. Je to opakovaná sociálna dávka, ktorá sa vypláca mesačne a po splnení podmienok si môžete podať žiadosť na tento príplatok.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

 • Dôležité mzdové a daňové čísla v roku 2019
  Výška minimálnej mzdy a životného minima sú veličiny, ktoré ovplyvnia výšku nezdaniteľných častí základu dane, daňového bonusu a tým aj výšku vašej mzdy.
 • Ako si zvýšiť a vylepšiť materskú dovolenku?
  Budúce, ale i súčasné mamičky to nemajú jednoduché. Pri materskej dovolenke sa na nejaký čas musia vzdať svojich pracovných a kariérnych plánov. Finančnú ťarchu domácnosti sú nútené prenechať na otcov alebo manželov. My vám ukážeme, ako vyťažiť zo systému čo najviac, aby bol príjem počas materskej dostačujúci.
 • Ako získať prídavky na deti v roku 2018 a neprísť o ne
  Staráte sa o dieťa? Viete, že môžete poberať prídavky na dieťa, alebo že môžete o ne ľahko prísť? Pripravili sme vám prehľad, kde sa v piatich krokoch mimo iné dozviete aj aká je výška prídavku na deti v roku 2018.
 • Prídavky na deti sa v roku 2019 opäť zvýšia
  Pomaly ale isto sa suma prídavkov na deti približuje k 25 eurám. Či sa to podarí na budúci rok nie je isté. V roku 2019 však na jedno dieťa dostanete 24,34 eur.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.