Tag sídlo firmy

Sídlo firmy je konkrétna adresa, na ktorej sa vykonáva konkrétna podnikateľská činnosť. Sídlo firmy sa uvádza pri zakladaní spoločnosti a môže to byť byt, dom, bytový alebo nebytový priestor zakladateľa firmy alebo iného spoluzakladateľa. Takúto nehnuteľnosť zakladateľ ani nemusí vlastniť, ale musí mať súhlas majiteľa nehnuteľnosti.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

 • Ako si založiť s.r.o. v roku 2019
  Ak má byť tento rok rokom, kedy si založíte svoju prvú vlastnú firmu, tak máme pre vás návod, ktorý vám pomôže založiť eseročku rýchlo a jednoducho.
 • 5 nevýhod outsourcingu, s ktorými musia firmy počítať
  Outsourcing je trend, ktorý vyžívajú hlavne malé a stredné firmy v snahe znížiť si náklady fungovania. Navyše, jeho popularite nahráva aj stav na pracovnom trhu. Okrem množstva výhod však so sebou prináša aj isté problémy.
 • Ako vyzerá profil slovenského milionára
  Bohatší Slováci sa už dlhodobo odkláňajú od konzervativizmu a vyhľadávajú skôr investovanie do stavebných pozemkov.
 • 7 zmien, ktoré ovplyvnia podnikateľov v roku 2018
  Aj rok 2018 prináša podnikateľom ďalšie nové povinnosti. Novoty sa týkajú nielen podnikania formou obchodnej spoločnosti, ale aj tzv. živnostníkov. Chcete byť v obraze? Prečítajte si článok.
 • 4 kroky k rýchlemu vybaveniu reklamácie spotrebného tovaru
  Výrobky, ktoré bežne používame sa už nevyrábajú tak kvalitne ako v minulosti. Takže ak sa vám nezapol čerstvo kúpený mobil, v chlebe bola zapečená myš alebo sa odlepil jeden z troch pásikov na značkových topánkach máte právo takýto nekvalitný tovar reklamovať.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.