Tag založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. firmy je vyšším stupňom podnikania. Medzi prvé kroky, ktoré je potrebné urobiť patrí výber obchodného mena, sídlo, predmet podnikania a zoznam konateľov spoločnosti. Kompletný postup a potrebné dokumenty si môžete pozrieť a stiahnúť TU.

Súvisiace tagy

Súvisiace správy

 • Podpora podnikania pre živnostníkov v roku 2018
  Aj v tomto roku sa začínajúci podnikatelia môžu uchádzať o finančné dotácie na rozbeh živnosti. Nie však všetci, ktorí si budú zarábať sami na seba, na ne majú nárok.
 • Malí a strední podnikatelia a ich možnosti financovať biznis
  Slovensko je bezpochyby krajinou, kde malé a stredné podnikanie dominuje. Od jeho rozvoja teda závisí úspech celej krajiny.
 • Chcete odvolať odoslaný e-mail? Takúto funkciu si môžete nastaviť (návod)
  Človek je tvor omylný a už asi každému sa stalo, že odoslal e-mail na nesprávnu adresu, s nesprávnym textom alebo s nevhodným obsahom. Našťastie, s takouto možnosťou počítali aj vývojári e-mailových schránok. Prečítajte si návod, ako nastaviť odvolanie odoslaného e-mailu.
 • Zmena konateľa v s.r.o. v 3 krokoch
  Podnikáte prostredníctvom spoločnosti s ručením obmedzeným a potrebujete vymeniť konateľa? Čítajte, čo robiť, aby zápis nového konateľa do obchodného registra prebehol bez komplikácií.
 • Ako si založiť start-up?
  Start-up je charakteristický špecifickým biznis modelom, ktorý je odlišný od živnosti alebo klasického podnikania formou s.r.o.. Na to je vhodné myslieť už pri zakladaní právnej formy, ktorá start-up pokryje.
 • 7 najčastejších chýb e-mail marketingu
  E-mail je jeden z najmocnejších marketingových nástrojov. Ak je používaný správne, môže priniesť viac zákazníkov. Práca s e-mailom sa môže zdať jednoduchá, ale opak je pravdou. Pozreli sme sa na 7 najčastejších chýb pri e-mail marketingu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním naších služieb vyjadrujete súhlas s naším používaním súborov cookie.