Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Reitmeier: BKS Bank sa riadi zásadou "Poznaj svojho klienta"

23.11.2015  |  Miroslava Hrášková  |  Finance.sk

"Na Slovensku sa chceme zaradiť ako Boutique-Bank a poskytovať na mieru šité riešenia. Spoločnosti oceňujú, okrem iného, naše rýchle rozhodnutia…
 
 
 
Reklama

POPISEK Najlepší podnikateľský účet na Slovensku

Zadarmo: všetky platby v EUR v rámci SEPA vrátane trvalých príkazov, Internetbanking, Smartbanking, platobná karta, API bankovníctvo, hotovostné operácie.

 
Reklama
 
 

Termínovane vklady: Ktorá banka ponúka najvyšší úrok?

06.10.2015  |  Miroslava Hrášková  |  Finance.sk

Máte voľné finančné prostriedky a uvažujete o sporení? Jedným z variant je termínovaný vklad. Prinášame vám porovnanie aktuálnych úrokových sadzieb.

Čítajte, študujte a hľadajte v zákonoch

23.09.2015  |  redakcia  |  Finance.sk

Pripravili sme pre vás najbežnejšie zákony, ktoré ovplyvňujú náš bežný život – či už daňové zákony, občiansky zákonník, živnostenský zákon alebo…

Pomalé súdy? Už žiaden problém

07.09.2015  |  Barbora Hodasová  |  Finance.sk

Nízka vymožiteľnosť práva zdravému podnikateľskému prostrediu neprospieva. Ako si poradiť, aby bol váš nárok úspešne uspokojený čo najskôr?

Aktuálne o bankách, vkladoch a sporení

TREND TOP 2015: Bankou roka je už štvrtý rok po sebe Slovenská sporiteľňa

12.11.2015

Slovenská sporiteľňa opäť získala prestížne ocenenie TREND TOP 2015 v kategórii Banka roka. Cenu pre najúspešnejšiu banku si odniesla po piaty raz v histórii a po štvrtýkrát po sebe. Medzi konkurenciou dosiahla najlepšie výsledky takmer vo všetkých hodnotiacich kritériách. Ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky udelil včera ekonomický týždenník Trend po osemnásty krát aj najúspešnejšej poisťovni, firme a manažérovi roka. 

Slovenská sporiteľňa dosiahla ku koncu tretieho štvrťroka 2015 zisk po zdanení…

06.11.2015

Konsolidované, neauditované hospodárske výsledky Slovenskej sporiteľne k 30. septembru 2015 podľa medzinárodných účtovných štandardov pre finančné výkazníctvo (IFRS). 

Sporenie pod vankúš začína byť retro. Mladí ľudia si odkladajú 100 eur mesačne

29.10.2015

Čoraz viac Slovákov odkladá svoje peniaze do bánk, sporiaci účet využíva viac ako polovica populácie. Slovák ušetrí mesačne priemerne 94 eur, lepší sú v regióne už len Rakúšania.
Reklama

Interview

Stefan_Panenka_100x150.jpg Panenka: Termínované vklady sú jednoduché, bezpečné a spadajú pod ochranu vkladov

"Ako prvú by si ľudia mali zodpovedať otázku, na ako dlho môžu zaviazať peniaze, ktoré sa chystajú vložiť či investovať,"  vysvetľuje Štefan Panenka, riaditeľ odboru produktov Slovenskej sporiteľne.