Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Ako vychádzajú sviatky 2016 v Česku, Maďarsku, Poľsku a Rakúsku

28.12.2015  |  Miroslava Hrášková  |  Finance.sk

V strednej Európe patrí Slovensko medzi krajiny s najväčším počtom sviatkov.  S pätnástimi voľnými dňami nasleduje Slovensko južný sused Rakúsko. V Českej republike pribudne jeden nový sviatok.
 
 
 
Reklama

POPISEK Najlepší podnikateľský účet na Slovensku

Zadarmo: všetky platby v EUR v rámci SEPA vrátane trvalých príkazov, Internetbanking, Smartbanking, platobná karta, API bankovníctvo, hotovostné operácie.

 
Reklama
 
 

Nedostali ste vianočný príspevok? Dôvodov môže byť viac!

16.12.2015  |  Miroslava Hrášková  |  Finance.sk

Poberáte dôchodok a ešte ste nezískali vianočný príspevok, alebo je ten váš nižší? Prečítajte si o dôvodoch, kedy naň nárok nemáte. Ako získať vianočný príspevok? 

Šesť zmien, ktoré podnikateľom prinesie rok 2016

14.12.2015  |  Barbora Magočová  |  Finance.sk

Aké zmeny právnych predpisov prinesie podnikateľom rok 2016? Čítajte, čo vás budúci rok čaká a neminie a aké novinky môžete využiť vo svoj prospech.

Pracovná zdravotná služba sa týka aj živnostníkov

09.12.2015  |  Barbora Magočová  |  Finance.sk

Vedeli ste, že pracovnú zdravotnú službu musíte pre svojich zamestnancov zabezpečiť aj vtedy, ak zamestnávate iba tzv. dohodárov? Povinnosť zabezpečiť pracovnú zdravotnú službu vzniká aj tam, kde riziko poškodenia zdravia nehrozí.

Aktuálne o bankách, vkladoch a sporení

Slováci si dopriali štedrejšie Vianoce, najviac platili 22. decembra

05.01.2016

December je už tradične v obchodoch najsilnejším mesiacom v roku. Rovnako tomu bolo aj v tom uplynulom, kedy klienti Slovenskej sporiteľne zaplatili kartami takmer 241 miliónov eur, čo je až o 40 % viac ako počas bežného mesiaca.

Účet online – bez papierových zmlúv a kuriérov, navyše zadarmo

03.12.2015

Slovenská sporiteľňa prináša Slovákom možnosť získať účet „čisto on-line“. Vďaka unikátnemu riešeniu záujemcovia nemusia chodiť do pobočky, ani dodatočne podpisovať zmluvu prostredníctvom kuriéra. 

Slovenská sporiteľňa bude v pobočkách zbierať objednávky na nákup akcií…

23.11.2015

Najväčšia banka bude od 23. novembra do 1. decembra 2015 zabezpečovať zber objednávok na nákup akcií spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s. (ďalej len „Kofola“) vo vybraných pobočkách na celom Slovensku. Celkovo sa bude ponúkať až 275 tisíc nových a až 1,9 milióna existujúcich akcií od jedného zo súčasných akcionárov, spoločnosti CED Group Sarl.
Reklama

Interview

Stefan_Panenka_100x150.jpg Panenka: Termínované vklady sú jednoduché, bezpečné a spadajú pod ochranu vkladov

"Ako prvú by si ľudia mali zodpovedať otázku, na ako dlho môžu zaviazať peniaze, ktoré sa chystajú vložiť či investovať,"  vysvetľuje Štefan Panenka, riaditeľ odboru produktov Slovenskej sporiteľne.