Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Čítajte, študujte a hľadajte v zákonoch

Čítajte, študujte a hľadajte v zákonoch

23.9.2015 redakcia, Finance.sk
Pripravili sme pre vás najbežnejšie zákony, ktoré ovplyvňujú náš bežný život – či už daňové zákony, občiansky zákonník, živnostenský zákon alebo…
 
 
Reklama

POPISEK Najlepší podnikateľský účet na Slovensku

Zadarmo: všetky platby v EUR v rámci SEPA vrátane trvalých príkazov, Internetbanking, Smartbanking, platobná karta, API bankovníctvo, hotovostné operácie.

 
Reklama
 
 
Pomalé súdy? Už žiaden problém

Pomalé súdy? Už žiaden problém

Nízka vymožiteľnosť práva zdravému podnikateľskému prostrediu neprospieva. Ako si poradiť, aby bol váš nárok úspešne uspokojený čo najskôr?
 
Čo robiť, ak je dlžník v úpadku?

Čo robiť, ak je dlžník v úpadku?

Témy konkurzov a reštrukturalizácií na Slovensku rezonujú najmä od medializácie kauzy Váhostav. Aký je vlastne medzi konkurzom a reštrukturalizáciou…
 
Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru

Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru

Potrebujete pracovné sily na sezónne práce? Alebo ste začínajúci podnikateľ, ktorý potrebuje výpomoc, ale neoplatí sa vám zamestnanec na plný úväzok?…
 
Fio banka začala poskytovať kontokorenty
Ku svojim osobným a podnikateľským účtom teraz Fio banka ponúka finančnú rezervu v podobe kontokorentu. Klienti si môžu vybrať z 3 rôznych taríf podľa toho, ktorý je pre nich najvýhodnejší.
Nová pobočka Fio banky v Trenčíne
Fio banka ponúka svoje služby bez poplatkov v ďalšom meste. Od pondelka 8.9. pre klientov sprístupnila novú pobočku v Trenčíne, v poradí už deviatu na Slovensku.
Fio banka vydáva vlastné bezkontaktné karty MasterCard a Maestro
Fio banka odteraz ponúka na Slovensku širokú škálu vlastných platobných kariet MasterCard a Maestro. Klienti s nimi môžu platiť bez poplatkov za tovar a služby alebo využiť zdarma prvý výber v mesiaci z ľubovoľného bankomatu.
Reklama

Interview

rjandik.jpgJandík: Zdravotné poistenie cudzincov je zákonnou podmienkou získania vstupného víza

"Typickým klientom sú manažéri z USA a Číny, Rusi, Ukrajinci alebo zahraniční študenti,"  vysvetľuje Roman Jandík, manažer marketingu Maxima poisťovne.  

Čítajte o možnostiach zdravotného poistenia pre cudzincov, ktorí prichádzajú na Slovensko predovšetkým z krajín mimo Európskej únie.