Čo robiť, ak je dlžník v úpadku?

Čo robiť, ak je dlžník v úpadku?

Témy konkurzov a reštrukturalizácií na Slovensku rezonujú najmä od medializácie kauzy Váhostav. Aký je vlastne medzi konkurzom a reštrukturalizáciou…
 
 
Reklama

POPISEK Najlepší podnikateľský účet na Slovensku

Zadarmo: všetky platby v EUR v rámci SEPA vrátane trvalých príkazov, Internetbanking, Smartbanking, platobná karta, API bankovníctvo, hotovostné operácie.

 
Reklama
 
 

Bohužiaľ, tento den nevyšla žiadna správa

V akej výške by mal zamestnávateľ prispievať na vaše obedy?
Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi stravu v zákonnom rozsahu. Ako náhradné plnenie môže zvoliť poskytnutie stravného lístka.
Desať najčastejších chýb firiem pri podávaní daňového priznania
Poradenská spoločnosť Accace, ktorá na Slovensku pôsobí v oblasti outsourcingu účtovníctva, spracovania miezd a daňového poradenstva prináša desať najčastejších chýb, ktorých sa dopúšťajú firmy pri podávaní daňového priznania.
Nový zákonník práce pomôže s úhradou dlhov
(Bratislava 19.5.2011) Približne 58 % dlžníkov uvádza ako dôvod platobnej neschopnosti ukončenie pracovného pomeru. Pritom nájsť si novú prácu je pre nich veľmi obtiažne. Kde sa vytratila ochota zamestnávateľov vytvárať nové pracovné miesta?
Reklama

Interview

rjandik.jpgJandík: Zdravotné poistenie cudzincov je zákonnou podmienkou získania vstupného víza

"Typickým klientom sú manažéri z USA a Číny, Rusi, Ukrajinci alebo zahraniční študenti,"  vysvetľuje Roman Jandík, manažer marketingu Maxima poisťovne.  

Čítajte o možnostiach zdravotného poistenia pre cudzincov, ktorí prichádzajú na Slovensko predovšetkým z krajín mimo Európskej únie.